Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit szóltok ahhoz, hogy ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ahhoz, hogy ha a párotok minden nap (inkább este) úgy 15-20 percig végig csikizget?

Figyelt kérdés
örültök, elviselitek, nem bírjátok már?

2021. márc. 19. 15:13
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
23%

Nekem nem a párom, hanem a nővérem mindig a hasamat és a köldökömet csiklandozta, amikor még kamasz korú srác voltam. A nővérem csak néhány évvel idősebb nálam, viszont sokat sportolt és dzsúdózni is tanult, ezért esélyem sem volt ellene védekezni, ráadásul volt olyan is, amikor a barátnői is segítettek neki engem lefogni, így a nővérem kedvére csiklandozhatta a pucér lapos hasamat és szórakozhatott az érzékeny köldökömmel. Bőségesen volt részem köldökcsiklandozás áldozatává válni..


Ma már felnőttként élvezem, hogy ha egy lány a hasamat és köldökömet csiklandozza :)

2022. márc. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Egy hivatali kiszállasra nőkollegával kellett mennem. Este beszélgettünk, borozgattunk a szobajaba. Meztelen talpait feltette az ágyra mellém. Idővel megkerdezte, van kedved a talpam megmasszírozni? Nyugi, nem vagyok csikis. És raszántam magam, amit én is csak gyerekként csináltam rég. Hosszan engedte, sőt élvezte, és meglepődött, hogy nem hagytam abba rövid idő után. Abszolut nem vettem észre hogy kinoztam volna, hogy bármi undorító lett volna ebben. Sőt ő is mesélt családi csikizésekről.

Ne általanosítsunk és csak a saját véleményünket ne szentesítsük!

ápr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!