Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit reagálnátok erre? Kritikát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok erre? Kritikát mond a testetekről, miközben az övé...?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő a kapcsolatban. Évek óta edzem, izmos vagyok, erős, de nőies a formám. Van mellem, fenekem, vékony derekam, tehát mindenféle nagyképűség nélkül elmondhatom, hogy az átlagnál sokkal jobb alakom van.

A párom régen sportolt, mióta együtt vagyunk abbahagyta, már alig megy el edzeni. A jó alakja neki is megmaradt, de lényegesen lesorvadtak az izmai és feljött némi zsír is.


Az én alakom sem tökéletes, nyilván vannak testrészek, amelyek le vannak maradva, amelyekre nagyobb hangsúlyt fektetek, de dolgozom rajta.

Nos, a minap a párommal hasonló témákról beszélgettünk és egyszer csak odajött hozzám és megmutogatta, hogy melyik izmom túl nagy szerinte, melyik túl kicsi stb. Nincs önbizalomhiányom, tehát ebből a szempontból nem érdekel, csak elgondolkodtam két dolgon:

1. ő nem sportol, neki sokkal rosszabbak az arányai, és nem is tesz ellene. Ergó milyen alapon szól be?

2. az exei közül egyik sem sportolt semmit, skinnyfat volt mind és harmatgyenge. Most habzó szájjal szólja le azokat a nőket, akik nem edzenek és zsírosabbak, még ha vékonyak is.


Megkérdeztem, hogy az exeinek is osztott-e tanácsokat, hát nekik nem... Nem tudom, mire vélni ezt, és ez már nem az első ilyen alkalom, hogy beszól, hogy azért túl izmos ne legyek, most már álljak le, máskor meg odajön, hogy alig van izom a vádlimon, meg alig van bicepszem, edzek többet.

Nem tudom, mire véljem, mert egyébként nagyon is jól kijövünk, minden működik, bókol, de ezeket nem tudom hovatenni.


Férfiak, mi ez a viselkedés? Nem tudom,hova tenni.



2020. nov. 4. 12:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem irigy, hogy te jobban nézel ki és kissebségi komplexusa van.
2020. nov. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Csak sikerül felvarrni az ormányt a bolhára. Megtisztel azzal, hogy gond nélkül elmondja az észrevételeit, nem is nagyon számít rá szerintem, hogy ennyit fel fogsz venni.
2020. nov. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Tizenkettes ez nem észrevétel elmondás, hanem totális elkényelmesedés!
2020. nov. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Mert ha kopasz vagyok, nem mondhatom, hogy hínárhajú tetűfészek?
2020. nov. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
70%
14, de mondhatod, csak rohadt hülyén fog hangzani pont a te szádból.
2020. nov. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!