Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit reagálnátok erre? Kritikát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok erre? Kritikát mond a testetekről, miközben az övé...?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő a kapcsolatban. Évek óta edzem, izmos vagyok, erős, de nőies a formám. Van mellem, fenekem, vékony derekam, tehát mindenféle nagyképűség nélkül elmondhatom, hogy az átlagnál sokkal jobb alakom van.

A párom régen sportolt, mióta együtt vagyunk abbahagyta, már alig megy el edzeni. A jó alakja neki is megmaradt, de lényegesen lesorvadtak az izmai és feljött némi zsír is.


Az én alakom sem tökéletes, nyilván vannak testrészek, amelyek le vannak maradva, amelyekre nagyobb hangsúlyt fektetek, de dolgozom rajta.

Nos, a minap a párommal hasonló témákról beszélgettünk és egyszer csak odajött hozzám és megmutogatta, hogy melyik izmom túl nagy szerinte, melyik túl kicsi stb. Nincs önbizalomhiányom, tehát ebből a szempontból nem érdekel, csak elgondolkodtam két dolgon:

1. ő nem sportol, neki sokkal rosszabbak az arányai, és nem is tesz ellene. Ergó milyen alapon szól be?

2. az exei közül egyik sem sportolt semmit, skinnyfat volt mind és harmatgyenge. Most habzó szájjal szólja le azokat a nőket, akik nem edzenek és zsírosabbak, még ha vékonyak is.


Megkérdeztem, hogy az exeinek is osztott-e tanácsokat, hát nekik nem... Nem tudom, mire vélni ezt, és ez már nem az első ilyen alkalom, hogy beszól, hogy azért túl izmos ne legyek, most már álljak le, máskor meg odajön, hogy alig van izom a vádlimon, meg alig van bicepszem, edzek többet.

Nem tudom, mire véljem, mert egyébként nagyon is jól kijövünk, minden működik, bókol, de ezeket nem tudom hovatenni.


Férfiak, mi ez a viselkedés? Nem tudom,hova tenni.



2020. nov. 4. 12:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Csak egy szó: patriarchátus.
2020. nov. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálom magam beleképzelni a helyzetbe... . Ha a párom ilyen lenne és véleményt kérne magáról, akkor mint esztéta figyelném meg és a saját 'tökéletes' nő ideálomhoz hasonlítanám és az alapján mondanék véleményt, nem a saját 'szintemhez' képest.

Ellenben kifejezett kérés nélkül nem mondanék neki ilyeneket. Ha mégis és megkérne, hogy inkább ne akkor sem tenném.

Rakd helyre. Mondd azt neki, hogy a tanács akkor tanács, amikor kérik. Különben csak felesleges baszogatás, amiből nem kérsz.

2020. nov. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem férfiként válaszolok, de ismerek ilyen férfit közelről magam is (ha nem ugyanarról van szó :D). Elég jó a testfelépítése a pasinak, de ő sem sportol már. Összejött egy bomba nővel, edz, hosszú szőke haj, tök jó humor, értelmes munkája van stb. Na, azóta jó nagy szája lett a pasinak, minden nőt zsírgilisztáz, miközben ismerem 3 volt csaját és mind igazi zsírgiliszta.

Érdekes, eddig jó volt neki, most hogy lett egy jobb csaja, most már zsírgilisza, aki nem edz. Attól függetlenül, hogy igaza van, érdekes az ő szájából hallani 48 kilós puhos excsajokkal a háta mögött. :D

Azt hogy a csajának oszt-e edzős tanácsokat, nem tudom. Én biztos elmondanám, hogy aha, a te mellizmod is le van maradva, meg ez is, meg az is. Pasiként sokkal könnyebb az izomépítés, tehát neki mi a kifogása? Nem hinném, hogy rosszból mondta, szerintem csak nem gondolt bele. De azért pont olyat szólni le, aki dolgozik rajta bunkóság.

2020. nov. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%

Nem beszólt, megmondta a véleményét. Egyébként a te hülyeséged, hogy ezen megsértődsz. Pont azért mondta el ilyen részletesen, mert tudja, hogy te sokat edzel és teszel az alakodért; így felhívta a figyelmedet arra, hogy melyik gyakorlatokat kéne többet/kevesebbet csinálni.

Ennek nincs köze az ő testéhez sem ahhoz, hogy a tiéd ne lenne jó.

2020. nov. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
4. nekem úgy jött le, hogy nem kérdezték a véleményét, de majd a kérdező kijavít, ha tévedek. Nőként írom, hogy nekem is rosszul esne, ha a rengeteg befektetett munkám ellenére azt kapnám az arcomba, hogy mi nem jó, miközben a csoffadt excsajoknak soha nem szólt semmiért.
2020. nov. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, felnőtt nőként ez nem esik le neked? Elkényelmesedett melletted. Van bomba nője, minek eddze magát? Amúgy is sokan a punciért edzenek, ha megkapták le lehet állni. :DD
2020. nov. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

"Pasiként sokkal könnyebb az izomépítés, tehát neki mi a kifogása?"


Azért tegyük hozzá, hogy a nőknek meg tizedannyi izom is szexy. Összességében kicsit könnyebb a nőknek, mert tizedannyi izom kell, az meg lassabban épül. Én akit ismerek pasit, 5 év naturál és 1-2 év szteroid után kezdett el csak versenyezni (fitnesz), addig van olyan nő, aki fél év után. Szóval ezt tegyük mellé, hogy nőként nehezebb, csak akkor meg 1kg izom is szexy.

2020. nov. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudja, hogy túl jól nézel ki hozzá képest, és ezzel akarja rombolni az önbizalmadat.

Másban nem húz le? Karrier, tanulás? Azokban támogat, elismeri az eredményeid? Ha igen, akkor csak az zavarja, hogy te egyre jobban nézel ki. Ha nem, akkor másban le akar törni. Dominancia harc, hogy ettől érezze magát tökösnek.

2020. nov. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

5-ös, nem kértem véleményt tőle. Magam is tisztában vagyok az adottságaimmal, ill. ha valaki véleménye számít, az az edzőm, aki szakember ugye.

Nem húz le semmi másban, sőt támogat, meg büszke rám. Nincs semmiféle komplexusa. Ugyanakkor, mint írtam, nem az első alkalom, hogy pellengérre állítja a testemet. Nem akarok túl drámai lenni, mert rosszindulatot nem látok benne, de már az első ilyen alkalomnál megkérdeztem, hogy a szerinte zsírgiliszta exének is adott-e edzős tanácsokat, vagy csak nekem osztja ilyen szívesen. Hát az exeinek, mint írtam, nem mondott semmit, mert állítása szerint nem kérték (én sem kértem). Szerintem inkább csak értelmetlen lett volna, mivel nem sportoltak, így fura lett volna azt mondani nekik, hogy edzzél többet vállra pl. De tény, hogy nem tudom hova tenni, mert így ez rohadt igazságtalan.


7-es, nem értek egyet ebben, egy férfinak sokkal könnyebb fenntartani egy jó alakot, sokkal nehezebben jön fel a zsír, könnyebben épül az izom, szebb a bőr, kevésbé vagytok fogékonyak egy sor hormonális problémára stb. Ezért sem értem, mi olyan megerőltető neki abban, hogy heti 1-2-szer elmenjen pl.


6-os, lehet igazság abban, amit mondasz...

2020. nov. 4. 14:00
 10/15 anonim ***** válasza:
#9: Írtad, hogy sportolt, és ugye te is sportolsz, míg az exei nem. Nem lehet, hogy csak simán a "szakmai oldal" jött neki elő, mint közös téma?
2020. nov. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!