Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti az alábbi szitut hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti az alábbi szitut hogy reagálnátok le?

Figyelt kérdés

Bnőm mondta h a sarkokat is kiporszívózhattam volna.

Erre mondtam majd ha te is nekiállsz magadtól takarítani akkor kritizálj.

Ő ugyanis mindig azt mondja h majd ha lesz ideje megcsinálja de még a legkisebb takarítási feladatra is. Más is dolgozik és mellette háztartást is vezet..sokat dolgozik tény de nem minden nap..vannak húzós időszakai..


Én is dolgozok de mindig megcsinálom amit kell. Úgy érzem magam mint egy cseléd aki a bnője után takarít.


Ő hétköznap elmossa a tányért amiből eszik meg néha kiviszi a szemetet kb ennyit csinál munka után..31f


2019. okt. 1. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te figyeld már a PAPUCS nem maradt a sarokban ahol takarítottál ? :)
2019. okt. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Én is ezt mondtam volna sőt, még a porszívót is hozzá vágtam volna. 😁😁
2019. okt. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Én is ezt mondtam volna neki sőt, még a porszívót is hozzá vágtam volna. 😁😁
2019. okt. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Nőként az arcomról leégne a bőr, hogy szinte egy gyufaszálat sem rakok arrébb az otthonomban, nem hogy még püffögjek... 2 lányunk van és én is arra nevelem őket, hogy igényük legyen a rendre/tisztaságra nem más miatt, hanem maguk miatt...a barátnődnél ez kimaradt, viszont nagyon szerencsés, hogy van egy, 'bejáróférfi' a háznál...
2019. okt. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Fura nő létére ennyire nincs igénye a rendre.Elvárja tőled aki megis csinálja!Én úgy reagálnám le hogy mától teret adnék neki a házimelóban, csak kíváncsiságból hogy meddig bírja
2019. okt. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azèrt sikerül egyre lesarkítottabban kiírnid kèrdèseket, csakhogy vègre neked adjanak igazat.

Azt lefelejtetted, hogy 2 állásban dolgozik, este 9-10 mire hazaèr, szombatonkènt is csinálja a mellèkállását, szóval heti 1 tiszta szabadnapja van, ès általában akkor vègzi el a takarítási feladatokat.

Jó persze, te is sokat "dolgozol", vagyis csicskázol anyádèk vállalkozásában tök ingyen.

Jatszod itt az eszed, hogy te mennyi mindent megteszek, aztán ő meg nem, de marha kíváncsi lennèk arra a sokmindenre, inkább te is csak èszreveszed mit kellene megcsinálni, ès tőle várod, aztán ha valamit vèghez is viszel, már vered a mellènyed, hogy a másik csicskája vagy.

Másra nem vagy kèpes csak őt kritizálni, ès ez az èlet minden területère igaz, csak mert anyucikának kell megfelelni meg hálálkodni.

Persze, hogy szerencsètlennek nincs már kedve semmihez, mert mikor próbált is neked megfelelni, akkor is csak az oltást kapta, mert nektek semmi nem volt úgy jó. Aztán mostmár szrik rá. Meg is èrtem.

Gusztustalan vagy. Köpj egy nagyot, ès állj alá..

2019. okt. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jah, ès ugye milyen szr ha kritizálnak? Nah ezt a barátnőd többszörösen átèli melletted meg a "kedves" családod mellett.

Egyèbkènt meg igaza van, ha már csinálsz valamit, csináld normálisan, ne csak ott ahol a papok táncolnak, hogy elmondhassa te vagy a fácán gyerek.

2019. okt. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, már megint te???

Azokat miért nem írod le, amiket az előző válaszoló írt?

Szánalmas vagy. Jelentettem a kérdést mert milliószor kiírtad és még hazudsz is benne.

2019. okt. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!