Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A youtube-on nagyon sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A youtube-on nagyon sok "prank" videó van, ahol párok viccelik meg egymást, néha elég durván. Ti szoktatok ilyet csinálni? Ha a párotok ilyet tenne veletek, mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
2019. jan. 24. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Meglepő módon nem szoktunk ilyeneket, maximum apróságokat. Pedig mindkettőnkből kitelik.. :D Inkább csak szóban szívjuk egymás vérét.

Amúgy néha már tényleg durva dolgokat csinálnak. Bár feltételezem, hogy nagy része megrendezett. Baromi irritáló lehet azért egy idő után.

2019. jan. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Párom szokott ilyen videókat nézni, szerintem ezek nagy része ótvar paraszt dolog, a maradék meg veszélyes. Mivel ismeri a véleményem, nem tenne meg velem ilyet.

Legalábbis melegen ajánlom neki. :D

2019. jan. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Az alsó konnektort kikötöttem míg fürdött, majd visszaraktam a helyére. Bedugta a hajszárítót, de ugye nem tudta bekapcsolni. Mikor segélykérőn rám nézett, mondtam neki, hogy nem véletlenül mondják, hogy folyik az áram, ahogy a víz sem, úgy az áram sem fog felfolyni a bokájától a feje magasságába, használja a vállmagasságban lévő konnektort, ott menni fog. Átdugta, meg történt a csoda, majd megjegyeztem, hogy jé, ezt nem is tudta. Az apjával visítva röhögve szaladtunk előle, miközben a törölközővel vagdalt minket szintén nevetve, hogy mekkora gyökerek vagyunk :'D

32/f

2019. jan. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Megjegyezte*
2019. jan. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Apróságokkal persze, de úgy nem hogy komolyan megsérüljön, vagy rosszul essen neki.
2019. jan. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezek tóbbsége megrendezett, és egész jól lehet keresni egy ilyen youtube csatornával.
2019. jan. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi csak ijesztgetni szoktuk egymást, jellemzően akkor, mikor valami félelmetes film, vagy sorozat után vagyunk.
2019. jan. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nem csinálunk egymással ilyet.

Csalódnék benne.

2019. jan. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hozzá kell tenni, hogy az esetek elsöpró többségében ezek előre meg vannak rendezve.


Amúgy nem szoktunk ilyeneket csinálni. Ha így megszívatna a párom, határozottan és erélyesen leszoktatnám róla.

2019. jan. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!