Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy reagálnátok le ezt a...

Hogy reagálnátok le ezt a szitut lányok? LENT

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy srác aki ismerkedik veletek egy ideje és te busszal érkezel messziről, ő pedig meglep és kimegy eléd valamint vélhetően haza szeretne kísérni?

Ui.: A srác be is jön neked.



2013. aug. 2. 22:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Az első mondat vége nem kérdőjel bocs.
2013. aug. 2. 22:29
 2/10 anonim válasza:
tetszel neki;ismerkedj vele :-)
2013. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
örülnék neki, de csak akkor, ha nem hoz ajándékot, mert az már túlzás lenne
2013. aug. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nagyon örülnék :D plusz öröm lenne ha lenne nála egy flakon hideg víz/limonádé :D nem valami romantikus "ajándék" de annál praktikusabb figyelmesség :D


19/N

2013. aug. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hmm. köszi a válaszokat, de jöhet még.
2013. aug. 2. 22:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki :D Ajándék se kellene meg semmi, elég ha ő ott van :D
2013. aug. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És kicsit offolás, de mit tennétek, ha nem akarnád, hogy hazakísérjen?
2013. aug. 2. 22:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez kockázatos egy kicsit. Mi van, ha akkor valamiért útban vagy neki? Például már kiment elé a családja vagy néhány barátja. Akkor tényleg bonyolult lenne udvariasan megmondani neked, hogy ez kedves volt tőled, most pedig mehetsz is haza.
2013. aug. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a hazakísérgetés túlzás. A víz viszont jó, én mindig azzal kezdem, ha jön ki elég vki, hogy hozzon vizeeeeeet. :D Lehet célszerűbb lenne amúgy felhívni előtte.

Meg nagyon ne készülj rá, ha sok cucca van, vagy csak szimplán is kimegy elé a család vagy valami, akkor szépen maradj háttérben, nem biztos, hogy be szeretne mutatni. :D A hazakíséréssel megint ez a gond, mert akkor már csak behív, csak megkérdezik, ki is vagy, és annak még talán nincs itt az ideje, az meg olyan cikis szitu. :D

Inkább kérdezd meg, siet-e, esetleg meghívod egy italra a közelben, stb.

2013. aug. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1.kérdés:örülnék neki,mint majom a farkának 2.kérdés:valamilyen ürüggyel leráznám!Nekem is segíthetnétek 1kicsit,jól esne
2013. aug. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!