Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, hogy reagálnátok, ha...

Lányok, hogy reagálnátok, ha ismerkedésnél kiderül, hogy a próbálkozó kőkemény férfi, valójában vegetarianus?

Figyelt kérdés

Nemrég különféle okok miatt örökre gyakorlatilag ki kellett húznom az étrendemből a cukrot, zsírt, tojást (ugye a tojásban is sok a koleszterin), és a nagyon fehérjedús kajákat (gyakrolatilag az összes húst). Az eredmény még inkább a vegánsághoz közelebb álló diéta.

Barátnőm most nincs, szóval a kérdésben említett szitu hamarosan aktuális lesz.



2013. júl. 31. 23:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mit kéne szólni? gondolom nem jókedvéből szorul ilyen diétára.
2013. júl. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a f**zt érdekel az téged, hogy mit szólnak hozzá? Ha teszik, ha nem, ez van.
2013. júl. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
kőkemény vegetáriánust még nem láttam max olyan vegetáriánust aki kőkeménynek mondta magát
2013. júl. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Azt irtad, hogy nincs barátnőd, pedig ilyen ovis kérdést csak az tesz fel, aki odáig és vissza van egy nőért, és reszket, hogy a "férfiui imaget" elveszti:DD
2013. júl. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Megérteném és elfogadnám.

A gond akkor lenne ha rám akarná erőlteti az ő táplálkozási szokásait.

2013. júl. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%
Én azt gondolnám, hogy b_zi. Nekem az a férfi aki húst-hússal eszik, ha sok köretet vesz már gyanakszom, ha repetázik is belőle, már rakom is ki a szűrét. (irónia vége)
2013. júl. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

Hogy őszinte legyek, én ennek se nem örülnék se nem tekinteném hibának.

Hogy alapból egy problémás eset vagy es nem nagyon másznék bele veled egy kapcsolatba, az tuti, de ha az ágyban jó vagy akkor szerintem a többi nem számít:-);-)!

2013. aug. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, én is az vagyok, bár önszántamból.
2013. aug. 1. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Klonozni kene. Mint hogy vega vagyok, nehezen talalok magamnak ferfi embert, aki ezt elnezi nekem.
2013. aug. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért zavarna? Hogy működik-e a kapcsolatunk, úgysem ezen múlik. Ez legyen a legnagyobb "probléma" veled :-)
2013. aug. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!