Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, hogy reagálnátok, ha...

Lányok, hogy reagálnátok, ha ismerkedésnél kiderül, hogy a próbálkozó kőkemény férfi, valójában vegetarianus?

Figyelt kérdés

Nemrég különféle okok miatt örökre gyakorlatilag ki kellett húznom az étrendemből a cukrot, zsírt, tojást (ugye a tojásban is sok a koleszterin), és a nagyon fehérjedús kajákat (gyakrolatilag az összes húst). Az eredmény még inkább a vegánsághoz közelebb álló diéta.

Barátnőm most nincs, szóval a kérdésben említett szitu hamarosan aktuális lesz.



2013. júl. 31. 23:20
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
a szerelem és a vonzalom nem azon múlik, hogy eszel-e húst vagy sem...
2013. aug. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Megkérdezném miért vegetáriánus.Ha trendből fölképelném és otthagynám ha pedig -Az állatok a barátaim, és a barátaimat nem eszem meg!-elv alapján , megcsókolnám.Én is vega vagyok.


Mottóm:"5 évesen lettem vegán, és ez a legjobb dolog, amit életemben tettem. Okos kis kölyök voltam. Nem tudtam a legjobb műveltséget pénzen megvenni, de azt tudtam, húsevés nélkül is megkapom az összes tápanyagot, amire szükségem van. Megnyugtatott, hogy eszem az ételemet, tudva, hogy egyetlen állat sem halt meg a vitaminjaim miatt. Felszabadító érzés számomra és az állatoknak is. És még egy dolog: a vegán csókok kellemes ízűek."

2013. aug. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!