Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért szerettem jobban beszéln...

Miért szerettem jobban beszélni a régebbi csajokkal?

Figyelt kérdés

Nyár elején pár csajt neten megismertem és velük olyan jó volt beszélni.

Azonban kiderült h egyik sem passzol. Most megint ujabbakkal beszélek, de valahogyan jobb volt a régiekkel beszélni.

Miert van ez?



2013. júl. 29. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Traktort valaki?
2013. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán mert akkor még új volt számodra a dolog és izgalmas.
2013. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem volt új mert előtte is dumaltam neten csajokkal
2013. júl. 29. 21:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 3 éve IMVUztam. Ott beszélgettem egy csomót a csajokkal/srácokkal. Hú, hát velük volt hogy egész estéket át chateltünk, baromi jól elvoltunk, Egy egész jó kis csapat alakult ki. Láttuk egymást facebookon is, páran ismerősök is lettünk sőt volt akivel találkoztam is és elmentünk ide-oda császkálni.


Kb fél éve megint beléptem, de a régiek közül csak nagyon kevesen jártak már fel. Gondoltam, akkor megpróbálok szóba elegyedni az újakkal,de koránt sem volt olyan mint a régiekkel való társalgás...Az újakkal olyan lapos, olyan semmilyen volt az egész...


Akkor úgy éreztem, valamit elvesztettem már és ez sem olyan már mint régen...:/


17/L

2013. júl. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!