Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan viszonyuljon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyuljon egy szegenyebb nő a gazdagabb parjahoz?

Figyelt kérdés

Volt már valaki hasonló helyzetben? Mi a helyes viselkedes?


Ha mondjuk a nő annyit keres ami eppen elég a férfi meg jóval tobbet es magasabb luxust megengedhet maganak.


Mi legyen közös utazasnal ki fizessen vagy milyen aranyban?



Mi van akkor ha a ferfi nem engedi a nőnek h fizessen ?


Mi van az ajandekokkal? Ha a ferfi elhalmozza a nőt ajandekokkal,illik a nőnek is viszonozni? Lehet h igen de olyan szinvonalon nem egyszeru kivalsztani a.minoseget meg az igenyenek valót.


Valamint ha a pasi kedves figy3ßmes inteligens akkor a nőnek kisebbsegi erzese lesz mellette akkor is ha más ferfiak mellett nincs.


Vagy ha mondjuk a nőnek van egy alacsony kategorias regi kocsija extrak nelkul akkor az hogy ultesse be maga mellé a pasit ha az nem ahoz van szokva?


Valamint az ilyen pasik könnyen tudnak " nőt venni maguknak" egy egy alkalomra...


Lehet h a parja mellett nem,de amikor nincs partnere akkor ahoz van szokva akkor a nő hogy bizzon meg benne?

Ugy ertem penzzel könnyű csajokat felszedni.


2020. aug. 14. 20:16
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Hát köszi a valaszokat.

Kisebbsegi érzés,hat nem szokott lenni most van kicsit,arra mondtam h inteligens h sok mindenrol lehet vele beszelgetni világ dolgaiban kepben van munkahelyen vezetői pozicioban van. Igen en is gondoltam h nekem is kene venni apró dolgokat,de már lassan megint hó vege lesz...

Ha most kinezne maganak egy 20000hufos parfumot biztos nem tudnam neki megvenni.


Nem vagyok rutinos ebben hogy kell ezt a helyzetett kezelni.


Elotte egy nagyon soher pasival voltam kis ideig folyton egette a fejemet egy rohadt ropivasarlas gondot okozott neki,megvette mert ő ment elore a penztarnal kesobb mondta h majd lekozelebb fizetem en.

Kicsit nagy valtas ez igy.



Amugy tudom h vannak gazdag soher pasik is,olyanat is ismerek.

2020. aug. 14. 23:01
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy én vagyok a beteg.

De nekem ne a csajom vegye meg a partfümöt amit kinéztem magamnak.

Pl nekem van házam én soha 1 szot nem mondtam száljon be a rezsibe.Minek tenném egyedül lennék akkor is én fizetném és meg tehetem.Ha megis adna x összeget a szamlákba azt vissza is adnám neki valami ajándék formába.

Drágább utazásnál megkérdezem hogy mennyit hajlando bele adni.Kis ajandékok meg alapok neki.

Amugy én sokkal jobban örülök olyan dolognak amit sajat maga csinálna.

36 F

2020. aug. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Ep azt akartam az ilyen ferfitol kerdezni h ha te fizetsz mindent vagy a nagy részét akkor ezt mit ad neked lelkileg?


Birtokot a nő felett?

Hatalmat?

Vagy azért teszed mert tetszik az a nő?

Vagy mert örömet akarsz neki szerezni?

Vagy csak egofenyezes?


Miert jo az ha gondoskodsz egy nőről anyagilag?

2020. aug. 14. 23:26
 14/19 anonim ***** válasza:
52%
"hogy ultesse be maga mellé a pasit ha az nem ahoz van szokva?" :D :D szakadok. Ha nem sznob a pasid akkor van remény, ha ilyen flegma finnyázós Justin Bieber akkor szívás lesz.
2020. aug. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha megbecsüli a "szegényebb",akkor az épp elég. Ha úgy áll hozzá, hogy neki az jár, és természetesnek veszi, úgy, hogy tele van mások felé tartozással (korbbi lakhelyén közműtartozások, ékszerek zálogházban) és nem töri magát, hogy ezt saját maga rendezze,. Hát az kiábrándító
2020. aug. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen helyzetben,mindig mindent a pasi fizetett,szörnyű volt, 3 hónapig bírtam.
2020. aug. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Miért volt szörnyű? Gyereknek erezted magad? Miért nem kiralylanynak?:)
2020. aug. 15. 11:34
 18/19 anonim ***** válasza:
Azért,mert én már 35 körül voltam akkor(2 éve).Lehet kislányként nem zavart volna,de felnőtt nőként ez nagyon frusztráló tud lenni.De nem gond,azóta megtaláltam a párom,aki ugyanolyan csóró mint én :D
2020. aug. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

XD te tudod!


Engem is zavar kicsit...

2020. aug. 16. 22:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!