Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan viszonyuljon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyuljon egy szegenyebb nő a gazdagabb parjahoz?

Figyelt kérdés

Volt már valaki hasonló helyzetben? Mi a helyes viselkedes?


Ha mondjuk a nő annyit keres ami eppen elég a férfi meg jóval tobbet es magasabb luxust megengedhet maganak.


Mi legyen közös utazasnal ki fizessen vagy milyen aranyban?



Mi van akkor ha a ferfi nem engedi a nőnek h fizessen ?


Mi van az ajandekokkal? Ha a ferfi elhalmozza a nőt ajandekokkal,illik a nőnek is viszonozni? Lehet h igen de olyan szinvonalon nem egyszeru kivalsztani a.minoseget meg az igenyenek valót.


Valamint ha a pasi kedves figy3ßmes inteligens akkor a nőnek kisebbsegi erzese lesz mellette akkor is ha más ferfiak mellett nincs.


Vagy ha mondjuk a nőnek van egy alacsony kategorias regi kocsija extrak nelkul akkor az hogy ultesse be maga mellé a pasit ha az nem ahoz van szokva?


Valamint az ilyen pasik könnyen tudnak " nőt venni maguknak" egy egy alkalomra...


Lehet h a parja mellett nem,de amikor nincs partnere akkor ahoz van szokva akkor a nő hogy bizzon meg benne?

Ugy ertem penzzel könnyű csajokat felszedni.


2020. aug. 14. 20:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
39%
Ahogy akar és ahogy tud, kettejük belügye.
2020. aug. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
16%
Szerinted erre lehet hasznos választ adni úgy, hogy ne pontoznák le az embert?
2020. aug. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ne a pontozassal fogalalkozzatok,adjatok vmi valaszt légyszi.
2020. aug. 14. 20:27
 4/19 anonim ***** válasza:
39%
Ugyanúgy viszonyulj hozzá, mint a nem gazdag férfiakhoz. Te is fizess néha ezt-azt, adjál bele a közös kiadásokba. Amiket vesz neked bátran fogadd el, de ha túl soknak érzed, akkor szólj neki hogy nem kell annyira elhalmoznia. Közben törekedj arra, hogy anyagilag minél függetlenebb legyél tőle, lássa rajtad az igyekezetet. Ha nem érzi úgy, hogy csak élősködsz rajta és lehúzod, akkor normális férfit nem zavar az anyagi helyzeted.
2020. aug. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%

Leírom a saját tapasztalatomat az exemmel.

Én egyetemista voltam Szegeden, kb havi 100Eből kellett megélnem, ebből fizetni albérlet+rezsi+utazások+kaja. Az akkori barátom Budapesten dolgozott egy multinál, havi kb nettó 450E-t keresett. Volt lakása, amit a szülei vettek neki.

1 közös utazásunk volt, amit fele-felében fizettünk, még az étteremben is felváltva fizettünk. 2x kaptam ajándékot, egyszer valentin napra egy kis összeszáradt cserepes virágot és karácsonyra egy sapka+sálat, se névnapomra, se nőnapra semmi. Fele-felében arányban jártunk egymáshoz Szegedre vagy Budapestre, az az út sem volt olcsó havi 2x felmenni Budapestre.

Így visszagondolva ő nagyon sóher volt és az a kapcsolat rendesen lehúzta a pénztárcámat, holott csóró kis egyetemista voltam és diákmunkáztam hogy meg tudjak élni.

Ő 28F, én 24N voltam akkor.

2020. aug. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%
Nekem (L24) exemmel (F27) ez volt a felállás (nem anyagi okok miatt mentünk szét, hanem ő külföldi életet akart). Én nem foglalkoztam a pénzügyi különbségekkel, nem akartam problémákat gyártani. Mindenki annyit rakott bele a közösbe, amennyit tudott. Én kevesebbet, ő többet, de nem lovagoktunk ezen, nem tartottuk számon. Egymásra fókuszáltunk, és hogy jól érezzük magunkat együtt. De ritkán volt olyan, hogy ő sokkal többet fizetett valamire (nyaralás), a legtöbbször ugyanannyit vagy majdnem ugyanannyit fizettünk. Mondjuk nekünk az átlagos életszínvonal is megfelelt, párom sem akart luxus dolgokra költeni, ő inkább szeret félretenni.
2020. aug. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
28%

Kérdezd meg az élettársadat, hogy volt, de szólj neki, hogy ne feledkezzen el róla honnan jött-az is jusson eszébe.


Mert vétek elhallgatni hogy a templom árva egérkéje volt az aki az akkor még nem gazdag csak annak tűnő egyedet segítette..

2020. aug. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ezt túlkombinálnod. Elfogadod és megköszönöd, amit kapsz, és viszonzod a saját szinteden. A figyelmesség a lényeg.

A megcsalásnak semmi köze az anyagi helyzethez.


"Valamint ha a pasi kedves figy3ßmes inteligens "

Na ez mondjuk alap. Ha valaki nem ilyen, szóba sem állok vele. Miért is lenne emiatt kisebbségi érzésed?

2020. aug. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%
Ezért nem szerencsés a nagy gazdasági különbség, sok konfliktus és sértődés forrása, mindegy ki a jobb módú. Van aki szívesen ad, van aki mindent fejben számol oszt szoroz. Nem jó érzés az sem, ha mindent a másik fizet helyettünk. Majd egy veszekedés során a képünkbe mondja, hogy de én mindent megadtam amit lehetett, te meg semmit. Kösz nem.
2020. aug. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk is ez a felállás. Párom tele van pénzzel, csak gyűjtögeti, de azt se tudja, mit kezdjen vele. Én se keresek rosszul, de mivel van két hitelem, ezért nekem hónap végén nem sok marad. Direkt többet utalok, hogy hamarabb vissza tudjam fizetni. Nagyobb nyaralásokat minden évben ő fizeti, nekem a két hét alatt a pénztárcámat nem kell kinyitni. Igaz, nem is lett volna benne semmi. Ezt ő ajánlotta így fel, neki ez nem probléma. Itt karibi hajóútra és mexikói 5 csillagos szállodára kell gondolni, szóval tényleg luxus. Én ebből abszolút nem csinálok problémát, mert megbeszéltük, hogy így lesz és kész. A kommunikáció nagyon fontos. Kisebb utazásokat, pl. 2 éjszaka a Balatonon, abba beszállok legalább felesben, de nem szoktunk fillérezni.

Ajándékozni nem szoktunk semmit, egyikünk sem az a típus. Inkább csinálunk valami programot közösen és jól érezzük magunkat.

Kisebbségi érzésem nincs, mert tudom mennyit ér neki a kapcsolatunk (teszek is érte, kedvében járok, stb.) és szeretjük egymást.

Simán beült mellém a 17 éves kocsimba, neki mindegy, csak guruljon. Nem esik hanyatt egy drága kocsitól.

Igen, könnyen tud magának nőket venni, rendelt is egypárat házhoz, mikor még egyedül élt, na és akkor mi van? Én se voltam előtte Teréz anya. Most van egy jól működő kapcsolatunk, nem azt figyelem, hogy úristen mikor fog megcsalni, mert annak semmi értelme.

Legyen már egy kis önbizalmad, attól, hogy a férfinak több pénze van, te még nem érsz kevesebbet.

2020. aug. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!