Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak, ha ugyanúgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha ugyanúgy cigizik mellettem terhesen a férjem?

Figyelt kérdés
Nem rendes cigit szív, azt nem is bírnám elviselni, "csak" e-cigit, de azt szívja a házban, az autóban, sőt még az ágyban is. Régen is mondtam neki, hogy ha lehet pl. autóban rossz időben, felhúzott ablaknál ne szívja, ha én is ott vagyok. Egy ideig tartja magát, majd elfelejti... Akkor mondtam neki, hogy ha terhes leszek, már tényleg ne szívja velem zárt térben (de pl. a házban a konyhában szívhatja, ha én nem vagyok ott, az nem zavar, de mondjuk a hálószobában már ne). Azt mondta akkor majd nem fogja. Aha persze... Ugyanúgy ha rászólok egy-két alkalomig oké, utána megint nem. Akkor most kérdezem tőle, hogy de ugye ha megszületik a gyerek, akkor nem fogja az autóban/hálószobában szívni, ha ő is ott van? Most azt mondja nem. Dehát ezek után, nem tudom mi lesz...

tegnap 16:46
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
0%
Szexeljetek többet, az oldja a feszültséget, szal valszeg kevesebbet fog cigizni.
tegnap 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%

Nem elfelejti, csak lesz@rja.

Emlékeztesd minden ilyen alkalommal. Zaklasd, amíg az jobban zavarja, mint a kényelmetlenség, ami azzal jár, hogy kimenjen a ház elé. A gyereknek mindenképpen ártalmas, ha mellette szívja, pocakon belül és kívül is. Nyilván neked is káros, de ez láthatóan nem érdekli eléggé.

tegnap 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%
Erre nem tudok mit mondani. Ugyanugy folytatta, te meg ennek ellenere belementel abba, hogy legyen gyerek. Ennyire nem tud senki kiallni magaert ? Miert viseled ezt el? Oszinten. En nem tudom, egyesek hogyan ismerkednek, de komolyan gyalazat, hogy ilyen emberek mellett kepesek vagytok negmaradni. Mit tudsz tenni? Semmit. Onallo akarata van, amivrl szrik ratok. Vagy elfogadod, hogy melletted es a gyerek mellett szivja (amire minden esely megvolt es nem ertem, miert gondoltad, hogy majd barmi is megvaltozik, vagy elhagyod. Mas opcio nincs. Az mar regen rossz, ha egy felnott embernek el kell magyarazni, hogy karos rad es a magzatra nezve is…
tegnap 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
8%

Van szád, használjad!...

Úgy értem, beszélj vele róla, vagy te szopsz

tegnap 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
20%
Nekem is eskü az jutott eszembe hogyha szopni tudsz akkor beszélni is.
tegnap 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
10%
De nem is értem, hogy minek ejtetted magad teherbe amikor nem érdekli semmi csak a cigaretta. Te bajod, előre sajnálom a babát! "Király" szülei lesznek szó se róla. Az egyik cseszni fog rá a másik meg felelőtlen - az te vagy.
tegnap 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
35%

Dehogy tud beszélni!


Amúgy meg meg kellett volna válogatnod hogy kihez mész hozzá!

Randi, ismerkedés.... mondd ez neked valamit? Nem csak szopni kell meg bólogatni! Több komoly együttélős kapcsolat után dönt az ember! És nem egy ilyen felelőtlen szar mellett!

tegnap 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Bocsánat, de ti olvasni tudtok? Leírtam, hogy szólok neki, beszélek vele erről, akkor egy ideig fel is fogja, csak a megszokás nagyúr.

Az meg, hogy miért vállaltam így gyereket, meg hogy hagyjam el. Hát figyu, én még nem hallottam tökéletes férfiről, de mondjuk nőről se, sőt amilyen sztorikat hall az ember... Ha nálunk ezenkívül minden oké a kapcsolatunkban, akkor ez miatt azért nem gondolnám, hogy el kéne válni.

tegnap 16:58
 9/25 anonim ***** válasza:
41%
Nem írtam, hogy válj el, hagyjad, hogy a füst miatt magzat később a baba beteg legyen. Egyébként azért vagy felelőtlen mert még baba projekt előtt kellett volna leszoknia a cigiről. Az a sok méreg most is a magzatban van! Majd ha betegen születik, lesz valamilyen betegség vele akkor veregesd magad vállba, vagy a fejedet a falba. Dohányzó szervezetének tisztulni kéne legalább egy évet és aztán babát vállalni nem úgy, hogy pöfékel.
tegnap 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
70%
Miért kell ilyen kapcsolatba gyereket szülni? Ahol egy alapvető igény is telibe van sz.va. a gyereked egészsege múlik ezen az idiótán.
tegnap 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!