Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbeszéljük,hogy nem csinalja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszéljük,hogy nem csinalja legközelebb de ugyanúgy folytatja?

Figyelt kérdés
Szóltam már evekkel ezelőtt a páromnak,hogy zavar,ha mas nőket főleg ilyen fehérnemüseket likeol és mondta,hogy nem csinálja többet de évről évre visszatérőén látom,hogy semmibe veszi a kérésemet...mit tennél/gondolnál ilyen helyzetben? Engem ez a dolog nagyon zavar,kevésnek érzem magam tőle de hiába mondok bármit szépen vagy már csúnyán mert elfogy a türelmem hogy már többszöri alkalommal sem sikerül ezen változtatnia...
febr. 5. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Vegyél fel te is fehér neműt, és pózolj neki.
febr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Még ha aktívan nem is likeolná őket, fejben ugyanúgy tenné, szóval nem mindegy neked?
febr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező kevés vagy számára mint nő. Ha lesz esélye vagy megcsal vagy/és elhagy. Nem tudom miért alázod magad meg miatta komolyan. Az ilyen az alakot el kell hagyni.
febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki többszöri kérésre sem hajlandó megadni ennyi tiszteletet a párjának, azzal én nem vesződnék tovább, ez szimplán megalázó.
febr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Ti ezt hogyan veszitek észre? Értesítés jön arról is hogy miket likeol be? Nem értem. Nekem sosem volt ilyen problémám. De nem is tudtam ennyire részletesen hogy mit csinál a párom facebookon.
febr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"mondta,hogy nem csinálja többet de ..."

Te érzed magad kevésnek, amikor ő nem tartja az ígéretét, és olyat csinál, amiről tudja, hogy téged zavar?

Nekem ő lenne kevés.

febr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18%
Kisebbsegi komplexusod van es megrogzott modon ellenorzod a parodat. Nem tul vonzo.
febr. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!