Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak, ha ugyanúgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha ugyanúgy cigizik mellettem terhesen a férjem?

Figyelt kérdés
Nem rendes cigit szív, azt nem is bírnám elviselni, "csak" e-cigit, de azt szívja a házban, az autóban, sőt még az ágyban is. Régen is mondtam neki, hogy ha lehet pl. autóban rossz időben, felhúzott ablaknál ne szívja, ha én is ott vagyok. Egy ideig tartja magát, majd elfelejti... Akkor mondtam neki, hogy ha terhes leszek, már tényleg ne szívja velem zárt térben (de pl. a házban a konyhában szívhatja, ha én nem vagyok ott, az nem zavar, de mondjuk a hálószobában már ne). Azt mondta akkor majd nem fogja. Aha persze... Ugyanúgy ha rászólok egy-két alkalomig oké, utána megint nem. Akkor most kérdezem tőle, hogy de ugye ha megszületik a gyerek, akkor nem fogja az autóban/hálószobában szívni, ha ő is ott van? Most azt mondja nem. Dehát ezek után, nem tudom mi lesz...

tegnap 16:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
34%
Dohányzó férfinek nem való gyerek.
tegnap 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
49%
Semmi baja nem lesz a gyereknek ettől, de elég béna indok, hogy elfelejti. Én egyedül lakóként a saját lakásomban sem szívom bent az Iqost, nem egy bonyolult dolog kimenni az erkélyre, vagy ami megoldás opció nálatok, ha csak ablak van, akkor nyitott ablak mellett, erkély nélküli lakásban évekig tudtam az ablakban dohányozni, szerintem undorító, ha megáll bent a füst, pára vagy akármi, az e-cigis ismerőst is elküldtem az ablak mellé dohányozni, hiába magyarázott arról, hogy “dehát ennek fahéjas mézeskalácsos vaníliás prémium parfüm illata van😟☹️” meg mittomén. Amikor rágyújt, elküldöd, hogy irány kifele. Ennyi.
tegnap 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Egy ember tudott a kérdésre válaszolni, neki köszönöm.

Amúgy ha normál cigiről lenne szó, valószínűleg már nem is lennénk együtt. Megjegyzem én is cigiztem rendeset is, meg ecigit is egy darabig, de már évek óta nem. (Gondolom most még mélyebbre ástam ezzel magam, hogy merek gyereket vállani úgy, hogy valaha is cigiztem...) Szerintem az ecigi alapjáraton kevésbé káros (csak akkor nem ha többet szívják, mint a simát), az hogy esetében van-e egyáltalán passzív dohányzás meg igazából még vitatott. Ettől függetlenül továbbra se szeretném ennek kitenni a gyerekemet. Ha az kell, akkor minden alkalommal, amikor a párom az ecigiért nyúl automatikusan, akkor mindig megkérem, hogy légyszi ne. Más normális megoldás valószínűleg úgy sincs csak ez (vagy még a megszoksz vagy megszöksz), úgyhogy hülyeség is volt kiírni ezt a kérdést, szóval már tárgytalan. De aki szeretné még itt levezetni a feszkót, nyugodtan szídhat még.

tegnap 18:05
 14/26 A kérdező kommentje:
Ó, az utolsó választ még nem láttam, neked is köszi, hogy tudtál normális hangnemben és érdemben válaszolni.
tegnap 18:06
 15/26 anonim ***** válasza:
43%
Az e-cigi még károsabb, nemhiába sok államban már nincs forgalomban. Azt írtam, hogy gyerekvállalás előtt minimum egy évig nem kéne cigizni. Te nem cigizel már jó ideje úgyhogy nem értem miért veszed magadra. Viszont meg kéne gondolni, hogy kinek szülsz és mikor. A cigaretta bármilyen is árt a babának. Okkal nem akarod, hogy cigizzen. Nem fog róla lemondani akkor se ha megszületik. Egyébként a füst, a szag még a baba születése után is árt. Az idegrendszernek árt. Nézz utána ha nem hiszed el. Már az baj, hogy még abba is beleegyeztek, hogy cigizzen csak a konyhában pedig hiába mész oda be később akkor is a levegőben van és belélegzed, a magzat szintén.
tegnap 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek mellett is fog.
tegnap 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Az eciginek nincs is füstje. Nem védeni akarom, de látszik, hogy nem sok közöd van hozzá, így nem tudom mi alapján írsz ilyen állításokat.
tegnap 18:42
 18/26 anonim ***** válasza:
38%
Hiába nincs füst. Bakker tök mindegy mit szív. A füstöt te okos azért írtam mert vissza szokhat rá. Te nem tudsz még következtetni se. Tudod mit? Leszarom. Az a legjobb, hogy nincs füst és mégis zavar, hogy a hálóban nyomja. Akkor mi bajod van "zsenike"? Hagyj cigizzen ha csak e-cigi még a baba arcába is nyugodtan!
tegnap 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
55%
Aki lakásban cigizik, vagy zsúfolt ház erkélyeken, meg más emberektől fél m-re, az igénytelen, és mivel már egész életében szóltak neki érte, ő meg már idegbeteg a témától, úgyhogy valaki megemlíti odébb lehet menni, ki lehet menni a prérire, csakazértis csinálja egy idő után. És igen ennek a gyerekeik isszák meg a levét, akiknek az egészsége a tanulmányi eredménye is rámegy hogy ott buzulnak a házban a szülők a cigarettával, tökmindegy e vagy sodrott vagy hagyományos.
tegnap 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, majd a gyerek mellett is ugyanúgy fog cigizni, biztos lehetsz benne, hogy a gyerkőc kéthónapos korára már passzív dohányos lesz.

Egyébként meg tudom, ez már csak eső után köpönyeg, de talán ezért nem kellett volna fél vállról venni például ezt a dolgot sem. Ha valaki képtelen annyira uralkodni magán, hogy az ne legyen zavaró, akkor hülyeség hozzákötni az életedet. Tudom, tudom, mindenki rém naivan azt képzeli, hogy majd ha ez meg az lesz, ha terhes lesz, ha gyerek lesz, akkor majd 180 fokos fordulatot tesz az illető, de... komolyan, ennyire hisztek a tündérmesékben???

Aki képtelen tekintettel lenni rád, az vagy nagyon durván függő, vagy egy egocentrikus bunkó, vagy a kettő együtt. Az ilyen nem fog változni.

tegnap 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!