Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nagyon horkol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon horkol éjszaka és annyira zavar. Inkább kint alszok a kanapén. Hiába ébresztem fel, utána ugyanugy horkol. Nekem sok idő kell h elaludjak. Mit csináljak hogy tudjak mellette aludni? Miért horkol ennyire?

Figyelt kérdés
2018. júl. 23. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Állhat szervi probléma a horkolás mögött, nem vizsgálták még?
2018. júl. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem
2018. júl. 23. 19:50
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszolóval értek egyet. Vizsgáltásattok ki, hogy mi okozhatja. Lehet hogy orrpolipja van.
2018. júl. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Érdemes megnézetni, még akkor is, ha nincs komoly baj, legalább tudjátok, az is lehet, hogy könnyen kezelhető, orvos többet fog tudni segíteni, mint itt mi. Adhatnak még tippeket, hogy füldugó, de az nem mindenkinek megoldás, és a fő problémát nem oldja meg.
2018. júl. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs elhízva?

Milyen a vèrnyomàsa?

Milyen horkolàs, ilyen hirtelen ,,fulladós" vagy pörgeti?

Ha előbbi akkor alvàsi apnoèja van,ami lègzèsi kimaradàs miatt van,sajnos ez stroke meg infarktus egyik kivàltó oka.


Sajnos lehet akàr szìvproblèmàja is,akàr kezdődő koszorúér megbetegedès.


Vagy a nyelvcsap izmai csak el vannak ernyedve hàtra csap ès rezegteti a hangszàllakat.


Le van izzadva reggel?

Volt,hogy felriadt àlmàban?

2018. júl. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy még nem voltatok ezzel dokinál?

Biztos a gyakorin előbb kapsz megoldást :D

2018. júl. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanilyen helyzetben voltam. Azzal oldottam meg,hogy fordítva aludtam és maxon ment a tv, néha fejberúgott, de még ez is jobb volt.

Végülis szakítottunk, mert annyival megoldotta,hogy menjek a szegedi alvásklinikára.

2018. júl. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én füldugóval alszom. Másképp már meghaltam volna végkimerülésben.

Az elején én is kimentem a nappaliba meg lökdöstem de annyit is ért, kb megtudtam volna ölni annyira idegesített. Mondtam neki menjen el orvoshoz mellettem ne fulladjon meg álmába. Elvileg nincs baja egyszerűen annyira mélyen alszik, hogy ennyire elernyednek az izmai. Tényleg jó alvó ülőhelyzetbe is képes elaludni és horkolni bármikor, bárhol és bármeddig. Hiába alszik éjszaka 10 órát ha délután becsukja a szemét megint alszik 3-4 órát ezzel szemben én alig tudok elaludni egyedül is azt is csak teljes csendben, nyugalomban és nagyon allergiás vagyok az alvásomra ez meg becsukja a szemét azt horkol. Igen irigy vagyok.

2018. júl. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mindig az alszik el előbb, aki horkol... :-D (Murphy)

Engem is zavar a horkolás, és én még füldugót sem használhatok alváshoz, mert megfájdul tőle a fülem.

Azért ha eddig nem nézték, meg lehetne nézetni tényleg, hogy nem valami szervi probléma okozza-e, lehet, hogy nem, de ha igen, akkor legalább kiderül. Apróságokon múlhat nagyobb problémák megszüntetése. Hallottam már olyat, hogy valakinek a szőrtelenítés mentette meg az életét a bőrráktól, mert ott volt egy elváltozásnak indult anyajegye. Na, de ha nincs baj, akkor meg örültök, és lehet próbálni más megoldást keresni. Csak valamerre induljatok el. Pocsék dolog más zajától kialvatlannak lenni. :-)

2018. júl. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Horkolás nem mindig szervi baj. Nagypapám tudott úgy horkolni, hogy az utca végén lehetett hallani nyáron.


Másik nagyapám a tüsszögéssel volt így, random mentünk az utcán "ASCHO!!!!" aztán rögtön "egészségére Ferdinánd* bácsi"

2018. júl. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!