Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Barátnőmön észre vettem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmön észre vettem hogy valami baja van mit csináljak hogy beszéljen róla nekem? Nem akarom hogy rosszabb legyen neki

Figyelt kérdés
Most hogy ez a karantén van egésznap vele vagyok. Ő így elvan de ha valami olyat mondanak ami neki nem tetszik akkor idegeskedik magába ha hozzá szólok kiabál ha oda megyek hozzá hogy nyugodjon már le meg simogatom akkor elkezd sírni és karmolni szokta a kezemet. Ütni is próbált már. Mikor lenyugszik bocsánatot kér és mondja hogy soha többet nem csinál ilyet.. De aztán megint csinálja. Kérdeztem már miért csinálja ezt azt mondta semmi közöm hozzá. Tényleg mindenen idegeskedik.
2020. ápr. 25. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Gondolombaz a baja hogy egész nap össze vagytok zárva.
2020. ápr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Az elsőnek adok igazat, és kiegészíteném azzal a gondolattal, hogy plusz: lehet inkább mással szeretne lenni, de most nem teheti meg...


Kövezzetek meg, de én akkor voltam ilyen (jó azért nem karmoltam meg ilyenek, csak nagyon feszkós a párommal - már ex) amikor beleszerettem másba... És egyszerűen már az is idegesített ha hozzámért...

2020. ápr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Dühös mert nem tud találkozni a szeretőjével.
2020. ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ideggyenge
2020. ápr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én se vagyok a toppon mostanában , de ez a legalja azért. Megérdemelne egy átszállóst. Szerintem mondd meg neki hogy még egy ilyen és kidobod. Az eszem megáll, én is szoktam kapni elég kemény rohamokat de a párom sosem bántanám, nincs arra mentség ha valakibe nem szorult egy csepp önkontroll se...
2020. ápr. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"olyat mondanak ami neki nem tetszik"

Miért hányan laktok ott?

2020. ápr. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is az lehet, a dolgoban hogy beleszeretett valaki másba,és vele akarna lenni
2020. ápr. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6# csak mi ketten lakunk itt. De szokott barátaival, családjával, munkatarsaival, főnökevel beszélgetni.
2020. ápr. 26. 15:42
 9/9 anonim ***** válasza:
viszont azt nem tudhatod, hogy mi (vagy ki) alakult ki nála a vírusosdi előtt...
2020. ápr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!