Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit lehet csinálni, ha besokal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni, ha besokalltam a sok együttlèttől az elején és már eltelt pár év, egyre rosszabb lett?

Figyelt kérdés
Túl hamar volt összeköltözés. Barátom munkahelye megszűnt,aztán ha otthon voltam , ő is otthon volt. Mindig nagy rendetlenségre kellett hazaérni, hétvégén én álltam neki takarítani,de ő inkább folyton ölelt,nyalakodott. Engem se hagyott semmit se csinálni. Azóta is az van,hogy ha itthon vagyunk, folyton jönne ölelni,de hosszú ideig képes lenne úgy lenni,minden nap,minden órában. Nekem ez már sok. Nem az van ,hogy puszi aztán mindenki megy dolgara,hanem 5 percenként jön és én zavarom el, mert idegesít. Zavar a folytonos közelség. Szeret mindenbe beleszólni. Hiába segítő szándékú, zavaró,hogy önállóan kevés dolgot tudok csinálni. Neki életében nem volt dolga vagy célja munkán kívül és ráér engem ölelni. Én meg nem bírom a semmittevést. Túl sok érintés undort keltett.
2018. ápr. 17. 09:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Ez az érintés függőség a legnagyobb problémám. Ha együtt itthon vagyunk, folyamatosan feszültség van bennem,hogy mikor jön újra megint oda hozzám. Neki meg az a baja,hogy mindig elutasitom. Ezért veszekszik , de szerencsére nem durván. Előttem egy gyerek szerelem volt neki ,meg kettő másik. Ők nem tudom,mennyire szerettèk ,ha állandóan az aurájukban volt.
2018. ápr. 17. 09:28
 2/4 anonim ***** válasza:
dobd ki, nekem is az agyamra menne
2018. ápr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pedig én vagyok a lány. Fordított esetben szokott lenni Ilyen.
2018. ápr. 17. 09:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Voltál valaha szerelmes belé, vagy most annak érzed magad?
2018. ápr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!