Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ismertek olyan nőket akiknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan nőket akiknél már nem működött a kémia, miután párjuk rosszabb anyagi helyzetbe került?

Figyelt kérdés
2018. szept. 3. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Nem.

Ez nem így működik.

2018. szept. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
hajaj. kb az összes férjes asszony ilyen.
2018. szept. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Én olyat ismerek, aki ismert egy szegény srácot, akit szeretőnek tartott,a srác kidobta, majd amikor kiderült hogy a fazon megnősült és a nejének jól menő cége, lakása van, akkor meg elkezdett ujból kotorni a pasinál és megpróbálta a pasit rábirni, hogy a nejétől mindent elvegyen-a lakás is és a céget is, és ebbe bukott bele a liba. Mert az asszony erősebb volt nála.
2018. szept. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Bétó apó ***** válasza:
43%
Nőknél szinte minden esetben drámaian lezuhan a "kémiai" kötődés a párjuk felé, amikor annak anyagi problémái adódnak. Legtöbb nő ilyenkor egyből ugrana a következő férfihoz, és amiért ezt sokan nem teszik, az csak azért lehet, mert történetesen épp nem kellenek egyetlen, a párjánál jobb módú pasinak. Ám ha van ilyen, nem sokat késlekednek. Saját bőrömön tapasztaltam ilyet, amikor a vállalkozásom - szerencsére csak ideiglenesen - köhögni kezdett, akkori barátnőm úgy megrémült, hogy nekem végem, hogy rövid időn belül elutazott néhány hétre Mauritiusra egy építési vállalkozóval... ;)
2018. szept. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Úgy látom nem mindenkinek jelenti ugyanazt a "működő kémia". Én ezt a vonzódásra,a másikra vágyakozásra értem. ha attól, hogy kevesebb a pénze nem lesz igénytelen, nem hanyagolja el magát nem hinném, hogy csökkenne ez. Ellenben azt már tapasztaltam, hogy idővel az eleinte lévő vonzalom szelídül. Tehát simán lehet, hogy a kémia elkezd leülni, valakinek megroggyan az élete is és akkor a másik biztosan könnyebben hagyja el, mintha ez a legelején mikor még az iszonyú vonzás van akkor történik.. és nyilván vannak anyagias ribik is, de biztos vagyok benne, hogy náluk az elején se feltétlenül működött a kémia mikor összejöttek az adott illetővel. Aki pedig az ilyen jellegű kérdéseknél minden nőre általánosít sajnálatra méltó.
2018. szept. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Nálam fordítva volt. Akkor kezdett el működni hirtelen a kémia, amikor kiderült, hogy mim van :)
2018. szept. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%

3+ Itt van az illető liba, akiről írtam, egyből próbálta megtorolni, hogy kiírtam a valóságot, az ostobája. Pedig ez még csak a kezdet:DD


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..

2018. szept. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Ismeretségi körömben több esetben is volt olyan, hogy a férj rosszabb anyagi helyzetbe került, elveszítette a munkáját, vagy a feleség került jobb pozícióba. És kivétel nélkül minden helyzetben a férfi elkezdte b..sztatni, szekálni a nőt minden hülye indokkal, kritizálta a nőiességében, a háztartásban, vagy a főztjét, mindenbe belekötött. És végül ez lett a válás oka. Pl.ismerősöm, aki nőként regionális bankigazgató lett, miközben a férje munkahelye megszűnt. És a férj napi szinten balhézott a nővel minden apró dolgon, majd elkezdte csalni egy ronda, iszonyat buta nővel. Biztos mellette férfinak érezte magát.
2018. szept. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#3 Most te bosszúhadjáratok indítására használod a gyakorit, mert a párod életében ismét feltűnt a régi barátnője? Nagyon "erős asszony" vagy, de tényleg :D
2018. szept. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9 *mert a párod életében ismét feltűnt a régi barátnője?


Álmodba:DD

2018. szept. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!