Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem becsülik meg sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem becsülik meg sokan a párjukat?

Figyelt kérdés

Előre is leszögezném, hogy nem szeretnék általánosítani! Ezért is írtam azt, hogy "sokan". Illetve azt is kiemelném, hogy mindkét példából látok eleget.


Azt nem értem, hogy ha valaki összejön élete párjával, akkor az ismerkedési fázisban miért létezik olyan ember, amelyik máris "új hús" után néz? Mi okozhatja ezt, és miért nem lehet az ilyet könnyen kiszűrni?


Csak értelmes véleményeket várok (ne trollkodjon senki), és nem lesz lepontozva senki.


Ha valaki nem érti amit kérdezek, akkor majd még írok kommentben.



2019. jún. 2. 14:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
* lehet én is túl > régimódi vagyok (ez lemaradt).
2019. jún. 2. 16:51
 12/13 anonim ***** válasza:

#10: Igen, ez a húzás nagyon gáz. Sokan szerintem ezért nem ragadnak le egy embernél.

Plusz ami engem még zavarni szokott, az a dolgok erőltetettsége. Sokan úgy ismerkednek, hogy pár napon belül dőljön el, hogy a másik fél életük szerelme vagy soha a büdös életben nem akarják látni. Én szívesebben ismerkedem úgy, hogy először dumálgatunk, barátkozunk, aztán ha több lesz, akkor több, ha nem, akkor nem.

2019. jún. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
#12 Köszönöm a válaszod, teljesen így gondolom én is, hogy minek rohanni (ráadásul az inkább kontraproduktív, mint a barátkozós ismerkedés).
2019. jún. 2. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!