Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért becsülik le sokan a...

Miért becsülik le sokan a pókfóbiát?

Figyelt kérdés
Van két pók a wc-ben.. Ha csak egy pókról készült képet látok, már félek. A többieket a pók nem zavarja, de én irtózom tőlük, és a közelükbe se bírok menni!! Szóltam, hogy távolítsák el onnan, de azt mondják, túl kell lépnem ezen. Tudják, hogy ez miatt ma még nem voltam pisilni, csak tegnap, és azt várják, hogy előbb-utóbb megadom magam. Lesz ennek a módszerüknek valami értelme??

2013. nov. 30. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A pók, de bármilyen fóbia létező "betegség"..

Ez ellen is lehet küzdeni, azaz gyógyulni, de persze akarni kell.

Ezt mintha nem érezném nálad. Persze külső segítség kellene, jól jönne, nem csak egyszerű "leszólás"...

2013. nov. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
összepisálod és szarod magad ez lesz az eredménye, de ez egy vicc még ha fekete özvegy vagy hasonló pókoktól tartanál az még érthető is lenne de a hazai felhozatal nem veszélyes
2013. nov. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Inkább már versenynek érzem az egészet. Amíg bírom, addig nem adok a többieknek igazat.
2013. nov. 30. 15:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha összeszednéd magad és nem gyerekesen viselkednél ,rájönnél ,hogy te irányítod az egész fóbiádat. Tudatosan kell gondolkodni azért vagy ember. Szépen elgondolod ,hogy mi is az a pók mit is csinál és mennyire nem veszélyes rád nézve. Meg nem tud csípni , ugrani nem tud, csak éli a kis életét és várja a legyet.Kb nem is lát téged nem vesz figyelembe . Te meg nem vagy légy ugyebár. Ha annyira zavar akkor fújd le sprayvel és dobd ki.
2013. nov. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, köszi, megcsináltam, még mielőtt mondtad.:D:)
2013. nov. 30. 16:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!