Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem becsülik meg sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem becsülik meg sokan a párjukat?

Figyelt kérdés

Előre is leszögezném, hogy nem szeretnék általánosítani! Ezért is írtam azt, hogy "sokan". Illetve azt is kiemelném, hogy mindkét példából látok eleget.


Azt nem értem, hogy ha valaki összejön élete párjával, akkor az ismerkedési fázisban miért létezik olyan ember, amelyik máris "új hús" után néz? Mi okozhatja ezt, és miért nem lehet az ilyet könnyen kiszűrni?


Csak értelmes véleményeket várok (ne trollkodjon senki), és nem lesz lepontozva senki.


Ha valaki nem érti amit kérdezek, akkor majd még írok kommentben.



2019. jún. 2. 14:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha ismerkedesi fazisban vannak akkor meg nem jottek ossze, nem? Mondjuk en egyszerre egy emberrel ismerkedem, de amig nem jarnak addig nincs egyik felnek sem kotelezettsege a masik fele.
2019. jún. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sajnos az ismerkedés közbeni kikacsintgatás még a jobbik eset. 1-2 kolléganőm úgy beszél a férjéről, ahogy én a kutyámról nem nyilatkoznék, akkor sem, ha éppen telesz*rta a gyerekek homokozóját a kertben... nem tudom, hogy tudnak olyan emberrel lenni, akit nem tisztelnek. Én minden tekintetben felnézek a férjemre, nem elnyomott szinten, hanem ahogy egy egészséges házasságban a pár tagjainak tisztelnie kell egymást.
2019. jún. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
én mindig megbecsültettem a páromat, hogy mennyit adnak érte. és kérem a lepontozást ha már felajánlottad. :)
2019. jún. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2-es. Sajnos ezt én is megerősítem. A félrelépéseikről úgy beszélnek, olyan nyíltan, mint én a reggelimről.
2019. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#1: Természetesen nincs, de itt most már "az első randi" utáni helyzetről van szó, amikor már mondhatni, hogy járnak, de még nem ismerik teljesen egymást.


#2 (és #4): Ez a jó példa, amit írsz, egyenrangú félként tisztelni a másikat és nem kikacsintgatni.

2019. jún. 2. 15:16
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem egy randi messze nem nevezheto kapcsolatnak. Ez kb 15 evesen van igy. En akkor mondom ki h kapcsolatban vagyok, mikor egy-ket honapig mar ismerkedtunk. Egy randi utan ki ugrik bele egy kapcsolatba? Ez abszurd.
2019. jún. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Maga a randi nem számít kapcsolatnak. A randizgatás időszaka az ismerkedésről szól, ilyenkor még mindenki kiléphet.

Amúgy szerintem egyáltalán nem olyan nehéz kiszűrni ezeket a dolgokat, mint ahogy sokan előadják. A gond a rózsaszín köd szokott lenni. Elég racionális vagyok, észreveszem, ha a másik fél részéről már nincs meg annyira az akarat ismerkedés terén, én ilyenkor lazán kilépek a dolgokból. Eddig mindig kiderült, hogy ilyen esetben más is volt a képben.

2019. jún. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#6 és #7 Igazatok van. Én úgy gondoltam erre, hogyha már valakivel elindul ez a dolog (randin kívül közös programok), akkor minek keresni tovább? Persze ha nem lesz belőle semmi, akkor lehet, de addig miért?
2019. jún. 2. 16:16
 9/13 anonim ***** válasza:

#8: Szép, nem szép, de a társkeresés igazából egy piac. Ha jön jobb a képbe, akkor afelé vált a többség. Főleg, ha még nincs elköteleződve.

Van egy munkatársam. Srác, a mai átlaghoz képest régimódibb, kicsit romantikusabb. Megismert pár hónapja egy lányt. Randizgattak, alakultak a dolgok, csak rá koncentrált. Kb. 2-3 hónapig húzta az agyát a lány, aztán lekoptatta, mert volt más. Lehetséges, hogyha a srác ismerkedett volna más lányokkal, akkor pont rátalál élete szerelme.

Személy szerint úgy vagyok vele, hogyha valaki érzelmileg nem hoz annyira lázba, hogy szerelmes legyek, akkor ismerkedek másokkal is. Velem szemben is ezt csinálják, palimadár pedig nem leszek.

2019. jún. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9 Ez is jó, hogy húzni más agyát. (számomra ezek érthetetlen dolgok, miért is kinek jó ez, bár lehet én is túl )

Ez a palimadárság érthető abból a szempontból, hogy senki sem akar azzá válni, és ismerkedni sem rossz dolog. Én csak nem tudom elképzelni magam, ahogy két másik emberrel ismerkedem komolyabban. :)

De értem, miért írtad.

2019. jún. 2. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!