Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért becsülik le olyan sokan...

Miért becsülik le olyan sokan Deidara-t?

Figyelt kérdés
Néztem YouTube videót valami top 20 naruto karakter volt a címe és Deidara-t bele sem sorolták! És még sorolhatni lehetne, hisz itt is sokan mondják, hogy ez meg az kifüstölné! Oké nem legyőzhetetlen, de sokan lebecsülik! (Amúgy Gai sensei csapata ellen már bizonyított! Kéz nélkül meglógott és ki is nyírta volna őket, csak Kakashi már tudta használni a sharingant)

2013. nov. 14. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Így van.
2013. nov. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát szia deggial! :D Hogy vagy? Köszönöm a válaszod! ;)
2013. nov. 14. 20:16
 3/9 Ren-D ***** válasza:
Tényleg nincs benne a top 20-ba,hirtelen akik eszembe jutnak hogy erősebbek nála:1.Naruto 2.Itachi 3.Nagato 4.Konan 5.Obito 6.Kisame 7.Sasori 8.Raikage 9.Mizukage 10.Hokage 11.Tsuchikage 12.Kankuro 13.Gaara(jelenben) 14.Orochimaru 15.Jiraya 16.Kakashi 17.Kakuzu 18.Killer Bee 19.Sasuke 20.Kabuto 21.Danzo 22.Ringo Ameyuri 23.Raiga Kurosuki 24.Darui 25.Pakura 26.Madara 27.Senju Hashirama 28.Minato 29.Sandaime Raikage 30.az összes régebbi kage.Szerintem ők mind erősebbek nála.
2013. nov. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ren-D ***** válasza:
Persze nem sorrendbe írtam.
2013. nov. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jó, de Gaaranál erősebb marad! :) Mert már kiismerte Gaara-t így mégkönnyebb lenne neki kinyírni! ;) Amúgy Sasorinál is erősebb mert ha Sasori be is idézi a 100 bábot akkor Dei 100 szöcskét idéz, és mindegyik bábját darabokra robbantja! Utána.....vége! De a többinél mondasz valamit, csak még Kankuronál is erősebb! :D
2013. nov. 15. 16:43
 6/9 anonim válasza:
Nem feltétlen erősebb nála, hiszen Gaara-nak a harc közben a falut is védenie kellett, ráadásul Gaara az egyik karját sikeresen le is tépte. Amúgy meg nem feltétlen az számít, hogy mi történt "akkor", mert ennyi erővel Naruto erősebb, mint madara 6 évesen. :) 1v1-ben szerintem alul maradna Dei', de ez az én véleményem. :D
2013. nov. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez elég selejt hasonlat volt, de Gaara nem igazán fogta vissza magát, a falut meg 1x kellett védenie, ellentétben Deidaraval aki végig visszafogta magát, mert élve kellett neki! Ha ő is belead apait anyait, és nem kell spórolnia a bombákkal akkor meg tudná ölni! Gaarat már kiismerte, így Gaaranak mondhatni szinte esélye sincs! SZINTE! Bár csak tippelgetek! :-/
2013. nov. 16. 00:45
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Na látod ez is az élet nagy kérdései közé tartozik...
2013. nov. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
megmondjam miért becsüljük le? Azért mert mert szerencsétlen kis csóri egy technikát ismer, az sem a leghatékonyabb,. az egyetlen jutsu-ja amelyik le tudott nyűgözni, az a c4-es volt.. bele is halt -.-", bárki aki egy kicsit ért a villám elemhez szarrá veri szegényt.
2013. dec. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!