Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti miért csak a 185...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti miért csak a 185 centinél magasabb fiúkat tartjátok férfinak?

Figyelt kérdés
Aki ez alatt van azt miért nem veszitek észre?
2010. júl. 6. 14:24
1 2 3 4 5 6
 51/56 A kérdező kommentje:

00:54

Soha nem is volt:D

Azt sem tudom honnan szerezhetnék.

2010. júl. 7. 00:57
 52/56 anonim ***** válasza:

Uhh, hidd el, ez már tényleg nem a magasságod miatt van.Fiatalabb korodban is ilyen önbizalomyhiányos voltál? Mióta érzed ezt, hogy a magasságod miatt vagy egyedül?

Egyébként jól írt egy hozzászóló, a sport segít. Vagy legalább egy esti futás. Én abba azt imádom, hogy mindig megnéznek a pasik, és jól esik.:D Én is megszoktam ám őket.:D Gondolom nekik is úgy esik.

2010. júl. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 A kérdező kommentje:
Nem a magasságom miatt vagyok önbizalomhiányos, csak eddig ezt találtam mai miatt szerintem nincs sikerem, de ezek szerint tévedtem.
2010. júl. 7. 13:29
 54/56 anonim ***** válasza:

Te hallod, menny el pszichológushoz...kezeltesd magad, mert amit itt csinálsz az már beteges.

1.Ha itt vered magad net előtt attól nem fog megnőni az önbizalmad.

2.Sport.A sport rengeteget segít...izmosodhatsz, jobb kondiban leszel, és ismerkedhetsz edzőtermekben.

3.Ha annyira zavar hogy alacsony vagy-bár visszaolvastam és ha jól emlékszem 177cm, ami szerintem nem alacsony,ellensúlyozd mással.

4.Kit érdekelnek a márkás ruhák??(Már ne haragudj a következő részért), Ha egy f@sz vagy senkit nem fog érdekelni hogy GAS-es póló van rajtad.

Ahogy visszaolvastam a kommentárokat én tényleg azon a véleményen vagyok hogy a lányok legkisebb baja a magasságod...Inkább probléma a személyiséged, ez a mérhetetlen önbizalomhiány, és pesszimizmus.Nem fognak téged elfogadni...Vagyis addig biztos nem ameddig össze nem kapod magad és nem a csajokat hibáztatod a szerencsétlen életed miatt...mert ez már tényleg csak a te hibád...

2010. júl. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 A kérdező kommentje:

Utolsó, igazad van, én soha nem hibáztattam a lányokat.Tudom hogy az én balf@szságom ez:D

Pszichológusra meg nincs pénzem, 8ezer forint óránként, meg valszeg a dokit is kikészíteném:D

2010. júl. 7. 14:40
 56/56 anonim ***** válasza:

"Érdekes mód egy lány sem talál vonzónak, akkor muszáj változtatnom mert nem akarok egyedül lenni."

Pontosan ezt kell tenned, változtatni. Elmondom utoljára, hogy nem vagy alacsony, ennyi erővel a 190 centis férfiak túl magasak, és amúgy én tudok olyanról akit meg az zavar, hogy magas. Fogadd el magad, de ne csak ülj a gép előtt, hanem tegyél érte. Csinálj olyan dolgokat amiktől jól érzed magad, és ne akarj görcsösen barátnőt, mert az a leggázabb. Azt megérzik a nők és megijedtnek tőle. Barátkozz velük ha más nem, hogy szokd a viselkedésüket. Nem tudok már mit mondani.

2010. júl. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!