Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti miért csak a 185...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti miért csak a 185 centinél magasabb fiúkat tartjátok férfinak?

Figyelt kérdés
Aki ez alatt van azt miért nem veszitek észre?
2010. júl. 6. 14:24
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
Ez jó. A férfi ideálhoz hozzátartozik a magasság, meg az izmos mellkas is, stb. Azért nem kéne összekeverni az adottságokat, meg az olyan dolgokat, amelyeken részben lehet változtatni.
2010. júl. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:

14:49

És még is hogyan fogadjam el?Ha egyszer nekem nem tetszik és undorítónak, rondának találom magam?Ráadásul még változtatni sem tudok rajta.Nem kényszeríthetnek bele egy ilyen testbe.

2010. júl. 6. 14:54
 23/56 anonim ***** válasza:
Az idő segít, ráfogsz ébredni, hogy nem arra kell hajtani hogy minél tökéletesebb legyél külsőleg. Ezen mint mondtam, nem lehet változtatni. Most komolyan életed végéig ezen fogsz problémázni? Bele fogsz betegedni.
2010. júl. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 A kérdező kommentje:

15:00

Már belebetegedtem.Érdekes mód egy lány sem talál vonzónak, akkor muszáj változtatnom mert nem akarok egyedül lenni.

2010. júl. 6. 15:11
 25/56 anonim ***** válasza:
100%
Ajj istenem. Nem hiszem el, hogy már a pasik is ebből állnak ki. Figy, én nő vagyok, és ha valaki megért téged az én vagyok, mert én is undorodom magamtól, és ez sokmindenre rányomja a bélyegét. DE most egyrészt nem ez a lényeg, másrészt meg próbálok kompenzálni, ott ahol lehet. Nem kötöm mások orrára a hiányosságaimat és neked sem kellene. Te nem tetszel magadnak, utálod hogy nem vagy 185 centi. Oké. Ne kezdj 180 centis csajokkal, sportolj, öltözz divatosan, használj parfümöt, legyél igényes és magabiztos. (és hordjál csótányropogtató csukát-csak vicceltem :D) Fogadd el, hogy vannak nők, akiket nem zavar a magasságod, akiknek tetszhetsz, és ne hívd fel a figyelmüket arra, amit amúgy lehet hogy észre sem vennének. Am meg sztem nőknél nem átlag a 177 centi.
2010. júl. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 A kérdező kommentje:

15:16

Divatosan öltözök, gas cuccokban vagyok most is ami egy jó márka, parfümöt is használok, hiába.

2010. júl. 6. 15:18
 27/56 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudjál...

Szerintem nem a magasságoddal van baj.Kíváncsi lennék hogy akarod magad másokkal elfogattani ha még magaddal sem tudod.

Nem tudsz rajta változtatni...a magasságodon nem...akkor próbáld mással ellensúlyozni...de ha még magadat marcangolod ilyen hülyeség miatt akkor nem emiatt nem fogsz bejönni a csajoknak, hanem emiatt a mérhetetlen "idiótaság" miatt...

2010. júl. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:

173 vagyok. semmi baj sincs a mérteddel.

14/L

Am hányévesvagy?

2010. júl. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 A kérdező kommentje:

15:30

20 vagyok

Látjátok, a 14 éves lányok akkorák mint én, 190 körül kéne lennem, az lenne normális.

2010. júl. 6. 15:44
 30/56 anonim ***** válasza:
100%

Mit sírsz itt hülyegyerek?

Nem a magasságod a gond hanem valszeg az hogy lúzer vagy, menj ki az utcára vagy akárhova és nézd meg hány veled egymagasságú vagy alacsonyabb fiúnak,férfinak van barátnője...

2010. júl. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!