Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti miért csak a 185...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti miért csak a 185 centinél magasabb fiúkat tartjátok férfinak?

Figyelt kérdés
Aki ez alatt van azt miért nem veszitek észre?
2010. júl. 6. 14:24
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
Mellesleg a női átlagmagasság kb 165 cm, attól h van pár ált. sulis csaj aki magasabb attól rengetegen vannak azok akik alacsonyabbak..
2010. júl. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a legnagyobb problémád, hogy nem 190cm vagy akkor vess magadra. Mit szóljanak azok a pasik, akik 168 cm-k??Nem a magassággal függ össze, hogy kinek van barátnője, hanem a hozzáállással. Hagyd abba a hisztizést és nézz körül kicsit a világban, mert vannak emberek, akiknek komoly problémájuk van, rák meg gyógyíthatatlan betegség, te meg itt sírsz, hogy nem vagy két méteres....szánalmas
2010. júl. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:

17/L

ezt lehagytam

2010. júl. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 A kérdező kommentje:
Az a szánalmas hogy ezt várjátok el tőlem hogy 2 méter legyek, valld be hogy te is ezt várod el a pasiktól, inkább örülnél hogy meg akarok nektek felelni.
2010. júl. 6. 16:00
 35/56 anonim ***** válasza:
Figyej hűtsd le magad, már leírtam erről a véleményem nézd vissza, 83%-os vagyok xd és írtam h 165 cm..blabla, nem ismétlem magam...Csak kicsit nézz már magadba, nem tépem tovább a szám, mert hülyékre nincs időm. Sztem kell még néhány pofon neked az életben ahhoz, hogy rájöjj nem azt várják el a nők, hogy mindenáron megfelelj egy ideálnak. Remélem egyszer majd rájössz és nem csinálsz hülyét magadból egy ilyen oldalon. Tény, hogy vannak vagy létezhetnek olyan lányok, akiknek ilyen szánalmas kritériumaik vannak egy pasival kapcsolatban (pl.190cm),de a lényeg akkor is az lenne, hogy önmagadat elfogadd, addig ne is várd, hogy mások elfogadjanak.
2010. júl. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 A kérdező kommentje:
Már hogy csinálnék magamból hülyét itt?Nem ismer senki, anonim oldal, talán igazad van hogy el kell fogadnom magam, de attól hogy elfogadom magam nem mindenki fog majd elfogadni.Meg semmi jelzést nem kapok a lányoktól hogy vonzó lennék, ezért nem jó nekem a testem, amúgy semmi gond nem lenne magamnak magammal.
2010. júl. 6. 16:16
 37/56 anonim ***** válasza:
Nem kapsz jelzést??:)Sztem a lányok többsége nem igazán bókol a pasiknak, ez is lehet az oka, szóval emiatt nem kéne csüggedni, meg ezt a topikot se kéne ezért létrehozni:)Szórakozz, kakild le mit mondanak mások és majd lesz vmi, nem kell ilyen baromságokon agyalni, meg ilyen kijelentéseket tenni, hogy mér nem vagy 190 cm, mert attól függetlenül, h az oldal anoním még simán hülyét csinálsz magadból xd egy ilyen bugyuta kijelentéssel. Szóval psssszt, szájzár és jóéccakát:)))
2010. júl. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
100%

Nem a magasságoddal van baj, hanem az agyaddal.

A barátom 170cm.És egy csomó haverja van, akik nem magasabbak nála...és kb minden újjukra találnak maguknak csajt...Hülye vagy hogy azthiszed ez magasságtól függ...jhaa és hogy megnyugtassalak...olyan soha nem lesz hogy mindenki feltétel nélkül elfogad.Mit gondolsz???Magadat sem tudod elfogadni.

Máson próbálj meg változtatni ne a magasságodon, mert az úgyse fog menni...A csajoknak tuti nem a magasságoddal van baja.

2010. júl. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
100%
Mégis ki a fene várja el h 2 méteres legyél? Jaa a 178 centis lányok...bocs már hogy ők nem akarnak alacsonyabbak lenni a férfinál...Egyébként milyen a testalkatod hm? Ha már itt tartunk az szerintem sokkal számottevőbb a magasságnál. Ha meg basszus a 180 centis modell zsiráfokra buksz (elnézést a magas lányoktól, nem azért írtam) akkor ne csodálkozz hogy elküldenek a búsba. És ahogy azt már mondták, a nők átlagmagassága rohadtul nem 177 centi, hanem 165 körül van. Úgyhogy szerintem te rossz helyen keresgélsz.
2010. júl. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 A kérdező kommentje:
Akkor áruljátok már el, hogy miért van az, hogy egy lány sem akar velem ismerkedni és soha egy jó szót nem szóltak hozzám?
2010. júl. 6. 22:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!