Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti miért csak a 185...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti miért csak a 185 centinél magasabb fiúkat tartjátok férfinak?

Figyelt kérdés
Aki ez alatt van azt miért nem veszitek észre?
2010. júl. 6. 14:24
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
ez egy baromság, én 194 vagyok és nem tűnt fel h többen észrevennének mint a 185 alattiakat...
2010. júl. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
100%
Ja jó, ezek szerint nem te vagy az. :) Nekem volt 190 és 175 centis barátom is, én 164 vagyok. Nos, a magasabbik mellett hónaljcirkálónak éreztem magam, úgyhogy hülyeség ez a "csak 185 centi felett férfi a férfi" szöveg. :P A legtöbb nőnek inkább csak az számít, hogy TŐLE magasabb legyen a párja, hisz mégiscsak fura ha a nő a nagyobb.
2010. júl. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 A kérdező kommentje:

14:34

Akkor én meg azt jelentem ki, hogy csak 100 centis mellbőség felett nő egy nő, na hogy esik?:D

2010. júl. 6. 14:39
 14/56 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, van, akinek a pici pasik jönnek be:) Mondjuk én 165 cm vagyok és nálam 170-től kezdődik egy férfi, de sztem alapvetően az a lényeg, hogy jól érezzem vele magam, és, hogy a pasi se érezzen kisebbségérzetet, ha esetleg kisebb lenne nálam.
2010. júl. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
O.o idióták.
2010. júl. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
Ja megint én:) Bevallom engem az jobban zavarna, ha kisebb lenne a srác, mint én, de az nem zavar, ha magas, még ha jóval magasabb is, mint én, nekem az bejön.)
2010. júl. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:

Jézusom, nektek van valami bajotok. Az akkori hozzászólásomba írtam, hogy SZÁMOMRA az a jó.

Őszintén nem esik sehogy, mert abszolút nem függök senkitől, akinek tetszik a mellméretem/alakom/magasságom, az engem hidegen hagy.Neked se kéne foglalkozni mással.

2010. júl. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
*akinek nem tetszik :D
2010. júl. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 A kérdező kommentje:

14:43

Pedig muszáj foglalkoznom azzal, hogy mit gondolnak rólam a nők mert ők mondják meg hogy én milyen férfi vagyok, ők határoznak meg engem.

2010. júl. 6. 14:45
 20/56 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Most eltudom képzelni ahogy beakarsz csajozni és felhozod a témát a magasságodról, hogy jaj de kicsi vagyok, aztán meg elkezd a csaj nyávogni hogy áá dehogyis tökjó vagy így. NEM. Ne foglalkozz vele. Figyelj, rajtam annyi minden van ami egyenesen gusztustalan /csupa heg a hátam, nem vagyok az a törékeny testalkat, stbstb/, és egyszerűen nem foglalkoztat hogy ki mit gondol. Fogadd el magad, sajnos ezen nem tudsz változtatni. Ne függj másoktól. Tényleg ne :)
2010. júl. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!