Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti miért csak a 185...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti miért csak a 185 centinél magasabb fiúkat tartjátok férfinak?

Figyelt kérdés
Aki ez alatt van azt miért nem veszitek észre?
2010. júl. 6. 14:24
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
Hogy nézel ki? A magasságodon kívül...Milyen az arcod? Izmos, kövér, sovány vagy? Magabiztosan viselkedsz?
2010. júl. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 A kérdező kommentje:
Sovány vagyok, és egyáltalán nem viselkedek magabiztosan, hiszen tudom hogy soha nem kaptam pozitív visszajelzéseket a nőktől, így hogyan lennék magabiztos?
2010. júl. 6. 22:56
 43/56 A kérdező kommentje:
Hasonlítok johnny knoxvillre, akit szeretnek a nők, ezért is nem értem engem miért nem.
2010. júl. 6. 22:57
 44/56 A kérdező kommentje:
Hiába a márkás ruhák, hiába adok magamra észre sem vesztek.
2010. júl. 6. 23:06
 45/56 anonim ***** válasza:
Hát, más nők nevében nem tudok nyilatkozni, de nálam pl a soványság kizáró ok. Jó nem mindenkinek az izmos pasik jönnek be, de azért általában véve a nők azt szeretik, ha a férfi nem "törékeny". Komolyan mondom hogy járj el edzőterembe, helyrepofozza az önbizalmadat is.
2010. júl. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 A kérdező kommentje:

Akkor kedves utolsó, vegyél 20kiló izmot a boltban és járj azzal!

Én azt akarom hogy engem szeressenek, nem azt hogy csak az izmaim miatt legyenek velem.Hülye vagy hogyha ez miatt elutasítasz valakit és meg sem ismered, az ilyenek miatt vannak komplexusaim.Ez olyan, mintha én meg azt mondanám hogy nálam kizáró ok ha egy lány 50kilónál több.

2010. júl. 6. 23:40
 47/56 anonim ***** válasza:
Nézd, én mondtam hogy nem mindenki így van ezzel. Most pont 50 kiló vagyok, de ez remélhetőleg növekedni fog...mivel nagy hobbim a fitness, és rengeteg időt és energiát fordítok erre, bocs már, hogy vannak elvárásaim, és szeretném hogy a pasim izmosabb legyen tőlem. xD Nincsen azzal probléma hogy vékony vagy, de fogadd el, hogy a nők többségnek nem feltétlenül az tetszik... Én csak segíteni próbáltam, hogy felül tudj ezen kerekedni. De fordítsuk meg a dolgot. Neked bejönnek a duci lányok? Mondjuk olyan 85 kiló körül? hm?
2010. júl. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
És még annyit, hogy persze hogy nem minden a külső, de basszus neked eleve a belsőddel van a gond. :S A hozzáállásoddal és az önbizalmaddal...Én csak annyit mondtam, hogy ha pl. elkezdesz sportolni, megjön az önbizalmad és még a tested is alakulni fog. Nem kell mindjárt leharapni a fejemet. De persze könnyebb sírni, mint tenni bármit is. :S
2010. júl. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 A kérdező kommentje:

23:51

Tudod én nem a lányok külsejét nézem, attól hogy duci adok neki esélyt mert egy remek ember lehet, így megismerem, aztán ítélkezek.Nekem az a bajom, hogy pusztán a külsőm miatt nem adnak nekem esélyt sem.A másik meg hogy nem síok, próbáld ki te azt, hogy 20évig élj párkapcsolatok nélkül, majd meglátjuk hogy éreznéd magadat.

2010. júl. 7. 00:42
 50/56 anonim ***** válasza:
Ember, hol a rákba hagytad az önbizalmad?!
2010. júl. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!