Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó legyek vagy ne?

Figyelt kérdés

17 éves koromban (most 21 vagyok) volt egy fiú, akiért teljesen meg voltam bolondulva. Bármit odaadtam volna azért, hogy ha csak 1 napig is, de járjunk, de ő soha nem figyelt rám, csak hülyített telefonon, meg kiröhögött a barátaival. De most meg ő szeretne velem vmilyen kapcsolatot kialakítani. Én is változtam azóta külsőleg, és ő is. Ő azóta nekem nem tetszik külsőleg. Csakhogy én is változtam. 17 évesen még senki nem mondta nekem, hogy jól nézek ki, és nem akarok nagyképű lenni, de 1-2 éve, meg szinte minden pasi megbámul, és többen is akarnak velem járni. Úgymond "kikupálódtam".

Amúgy 5 év van köztünk, és régen arra hivatkozott, hogy sok ez az 5 év.

Na most a nagy kérdés csak az, hogy azok után, amit annó művelt velem, hogy teljesen lealázott a barátaim, barátnőim előtt, visszavágjak neki, vagy mondjam meg normálisan, hogy nem akarok tőle semmit?? Mert tényleg nem, mert tisztára nem tetszik már nekem, és olyannal, aki külsőleg nekem nem tetszik, nem tudok vele komolyabb kapcsolatot kialakítani úgyse, annyira ismerem már magam.


2008. nov. 5. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Attól még hogy ő bunkó volt neked nem muszály annak lenned. Van elég bunkó ember a világon:) Mond meg neki őszintén,normálisan hogy te nem akarsz tőle semmitse ezért-azért-amazért.
2008. nov. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Srapnel ***** válasza:
93%

Ezt komolyan kérdezed?

Ne foglalkozz vele, azzal ütsz a legnagyobbat. Foglalkozz értelmes dolgokkal, ne vele. Már csak azért is, mert az sem fair, hogy valakit a kamaszkora beli énjével piszkáld. De ha mindenképp akarsz neki reagálni, akkor mondd meg normálisan. Az ellenségek gyűjtése manapság nem éri meg.

2008. nov. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha bunkó leszel nem vagy jobb nála. (Bocsi az őszinteségért de sztem így van.)
2008. nov. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Csinálj úgy mintha sosem szeretted volna...mintha nem is érdekelne! S ne is nagyon beszélgess vele sztem mert attól csak rosszabb lesz! Amúgy dettó ilyen helyzetbe voltam én is 17 évesen s én is átéltem ugyanezt....tök fura h igy hasonlit a sztori :)
2008. nov. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már önmagában győzelmi pozícióba kerültél, hogy bejött a "jössz te még az én utcámba"-szituáció.

A pasinak önmagában büntetés, hogy későn kapott észbe, mit hagyott ki, épp elég, ha szarsz a fejére, nem kell külön bunkóságon törni a fejed.

Ha összejönnél vele, végső soron ő győzne - kell ez Neked, főleg, hogy nem is tetszik?

2008. nov. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ne vágj vissza azzal, amiket ő is csinált, hogy a barátai előtt megalázod vagy ilyesmi... ennél van jobb megoldás is, ha gonosz akarsz lenni, egyszerű: ne foglalkozz vele! a közönyösségnél nincs idegesítőbb, az rosszabb, mint a teljes elutasítás, lássa rajtad, hogy kicsit se érdekel... ez rosszabb érzés lesz neki, mint leégni a haverok előtt
2008. nov. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem legyél bunkó egy kicsit mindenképpen!

Amit akkor veled tett tudja csak meg ő is hogy milyen érzés volt.-

Hülyitsd egy kicsit ahogyan ő tette

2008. nov. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!