Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkó legyek vagy kedves? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó legyek vagy kedves? Mi kell nektek csajok?

Figyelt kérdés
mindkettő? én igazából paraszt vagyok sokszor csajokkal, de tetszik nekik, és nem értem ha kedves vagyok akkor meg le sem szarnak.
2011. aug. 23. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Én sokáig kedves voltam , de le se sz*rtak.

Mostanában már bunkó vagyok ,de le se szarnak.

2011. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Természetes legyél. Ha beleszeretsz a bunkóságodba túlzásba fogod vinni.
2011. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
71% ott már valami más probléma lehet :D
2011. aug. 23. 21:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Legyél olyan amilyen vagy...De őszintén személyszerint a kedves pasikat szeretem...a bunkókra magasról tojok...:) (L/17)
2011. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
engem vonzanak a bunkók és a kedvesek taszítanak:S:S Nem tudom miért van ez:D
2011. aug. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kizárólag kedves legyél amíg kedvesek veled. És egy kicsit tovább is. Ha valaki kedves, akkor nálam már 60% az esélye :D
2011. aug. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem tini koromban a rámenős, bunkó , önelégült barmok tetszettek! Én sem értem mért volt így?! Mára már tudom, hogy a lelkileg kedves pasik a jók! Mára már szeretem, ha egy pasi udvarias, intelligens, szépen beszél velem, törődik velem! Ez kor függő! Ha fiatal vagy légy vagány, de tanulj meg igazán szeretni is, mert ha az nem megy később sem fog!:-)
2011. aug. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
se túl bunkó, inkább kedves, de legjobban vagány!
2011. aug. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

úgyis azt fogják írni, hogy nekik kedves, megértő pasi kell. Aztán, ha megkapják, egyből ráaggatják az unalmas és nyálas jelzőt.

Még önmaguknak is hazudnak, így legyél lekezelő, tahó és sértő. Persze ettől még nem fog az összes csaj automatikusan rád tapadni, de sokkal könnyebb lesz, ha visszautasítanak, mintha kedves lettél volna.

2011. aug. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha egy lánynak bejön ha "paraszt" vagy vele,akkor a csaj is egy paraszt :D ne legyél az,inkább legyél természetes és kicsit kedvesebb :) 17/L
2011. aug. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!