Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogyan intézzem el hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan intézzem el hogy ne legyek bunkó és ne keveredjek bele hazudozásba?

Figyelt kérdés

1-2 haverommal beszéltünk róla hogy jó lenne elmenni buliba, egy messzebb várost néztünk ki. Kocsival mennénk de úgy szeretném hogy ha már megyünk akkor lehetőleg tele legyen a kocsi (5 személyes).

Már van 2 ember fix aki jönne, így 3 an vagyunk. gondolkoztam hogy elhívok egy csaj ismerősömet, persze nem biztos hogy el akarna jönni meg hogy elengedik mert mégis csak messzire megyünk, de tegyük fel hogy jön.


Nem rég tudtam meg hogy a haverom öccse azzal a csajjal kavart akit és el szeretnék hívni.

Azt szeretném elkerülni hogy ne jöjjenek el mind2-en mert még véletlenül se akarom őket összehozni, de lehet hogy a haverom viszont szeretné hogy az öccse is jöjjön.

Igaz hogy én döntök hogy ki jön(mert én vezetek) és ki nem de nem szeretnék senkit se megbántani.

Gondoltam ara hogy kellene még egy fix 4. hogy csak 1 szabad hely legyen ami pedig a csajé,de a 4. nem biztos hogy ráér, lehet hogy utolsó pillanatban mondja le és akkor lecsap a haver öccse a helyre és persze nem akarok vele bunkózni hogy nem jöhet.


A haveromat nem akarom kihagyni.

A csaj meg 2-esben nem valószínű hogy eljönne velem.

A haveromtól nem féltem a csajt mert neki van barátnője.


2010. dec. 6. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Vidd mind kettőt majd ők eldöntik, hogy össze jönnek vagy nem. Te ezzel nem hoznád össze őket. Na veled sem érdemes amúgy elmenni, sehova, mert te akarod eldönteni ki menet ki nem. Hát ha így teszel legközelebb is akkor senki nem fog majd veled elmenni bulizni kiscsaj.
2010. dec. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én inkább azt mondanám, ha vezetsz, akkor a buliban ne igyál semmi alkoholt! Bocs, hogy feltételezem, hogy innál, de bulizós koromban, ha valahova kocsival mentünk, én mindig az asztalra csaptam, hogy az enyémmel megyünk, s én vezetek, mert tény, hogy én voltam az egyetlen, aki tudott bulizni ivás nélkül.
2010. dec. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem iszok, de itt most nem ez a kérdés.
2010. dec. 8. 15:58
 4/4 anonim ***** válasza:
ha hazudni akarsz s nem belekeveredni, annak csak egy módja van. Következetesség. Nem hazudhatsz össze-vissza. csakis mindg ugyanazt. Különben elfelejted, hogy mit hazdutál korábban :)
2010. dec. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!