Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számotokra kiábránditó/taszitó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra kiábránditó/taszitó lenne, ha a párotok mohón eszik?

Figyelt kérdés

Konkrétan rólam van szó.


Nem vagyok egy finnyás fajta, sokmindent szeretek, főleg a húsos kajákat. Sokat is eszek, de azért próbálok némileg az egészséges úton maradni, kevés feldolgozott ételt, illetve a cukrot sem viszem túlzásba. Kövér sem vagyok, nehezen hizok.

Itthon szoktam a kedvenceim főzni/sütni, amit ha nagyon éhes vagyok eléggé mohón falok fel.

Ezt kb úgy kell elképzelni, hogy nagyobb falatokat harapok, jóizüen megrágom, néha maszatos leszek és nem is érdekel amig be nem fejeztem az étkezést. Néha sóhajtok a kivánattól, de nem csámcsogok.

Szóval megsütöm a pizzát, majd vágok egy szeletet és csak úgy harapva megeszem. Néha pl a húst sem vágom fel késsel hanem harapom. Egyszóval imádok enni és nekem igy kényelmes, igy esik jól.

Persze mindezt otthon. Ahol vannak idegenek, vagy pl étteremben tök szépen, balkézzel fogva a villát nyugodtabban eszem.


Ti mit gondoltok erről? Szerintetek ez kiábránditó?

21n


2018. szept. 12. 10:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

az exem volt ilyen,de ezen fellül mindig próbált etetni, mintha én nem tudnám megvenni magamnak a kaját.

És olyanokért nagyon durván nekem esett, hogy én sosem dícsérem meg a főztjét, meg azért nem eszek, mert nem szeretem (!) stb.

Amíg vele voltam vagy 5-10 kilót híztam, mert nem akartam balhét. Nem voltam sosem az a nagy étkű, meg nem nagyon érdekel, hogy mit eszem, de az sem, hogy a párom mit, mennyit eszik. Persze mindennek meg van a határa. Ő szerintem többet evett, mint én, és látszott is, h mindketten ~65kg felé voltunk, pedig egy férfinak elvileg többet kell ennie, és nehezebbnek kéne lennie, mint egy nőnek.

De mondom, az a része nem zavart, hogy ő mennyit eszik, meg hogy!

26F

2018. szept. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs közre röfögés, böfögés, pukizás, nyammogás, stb., akkor elmegy. Az 100, hogyha nekem lesz az életben ttársam, akkor külön fogunk enni, mert rühellem az együtt evéssel járó hangokat. (F)
2018. szept. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Engem idegesít ha valaki gyorsan eszik,és nem tudja magát kontollálni.
2018. szept. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!