Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is kiábrándító,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is kiábrándító, ha a párotok miközben telefonáltok facebookozik?

Figyelt kérdés

Pl felhív telefonon, mert épp akkor ér haza, és végre lett ideje felhívni. Beszélünk rendesen,aztán rá 2 percre hallom, hogy kattintgat valamit, elhallgat percekre, néha csak odanyög valamit, és van,hogy észreveszem nem is érdekli amiről beszélünk, csak 'aha' 'ja' 'hey tee' 'szeretlek'.

Olyan is volt,hogy miközben telefonáltunk, ő mással írt facebookon.

Ez mindig olyankor van,mikor Ő hív, mert általában ő szokott, nekem nincs most lehetőségem.

De kérdem én,hogy miért hív fel, ha ennyire nem érdekli az egész? Akkor ne is hívjon...

Ilyenkor meg mindig kitalálom,hogy épp mennem kell, mert nincs türelmem ehhez.

Nektek ez nem esne rosszul? Csak én gondolom ezt így?:/


2013. nov. 29. 20:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Mert az oké,ha valamit épp akkor kell megcsinálnia, elvinni-hozni ezt azt, de minek ezt? Ha egyszer engem hívott, hogy beszéljünk pár percet miért kell közben olvasgatni is valamit vagy chatelni?
2013. nov. 29. 20:47
 2/9 anonim ***** válasza:
:(
2013. nov. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
dee
2013. nov. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
rosszul esne.
2013. nov. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé flegmaságnak tartom.

Ha valakivel beszélek akkor figyeljen rám:)

2013. nov. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Moszuke ***** válasza:

tedd szóvá, ne legyél puhapocs.

amúgy nekem is szarul esik az ilyesmi.

mi annó ingyen tudtunk beszélni és bizony szóvá tettem amikor levágtam, hogy épp chatel, játszik, beszélget, stb.

engem már az is zavart amikor bkv-zott és 3x kellett elmondanom valamit mert nem hallotta...

2013. nov. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Azon gondolkodtam,hogy túl durva lenne megmondani neki azt,hogy majd hívjon, ha nem kell facebookoznia közben, és addig ne is, mert nekem ez nem hiányzik?

Mert pl mikor volt egy hasonló kijelentésem(más témában) azt vágta hozzám,hogy én túl ki akarom sajátítani. És félek ezt megmondani. Ti mit gondoltok?

2013. nov. 29. 20:52
 8/9 anonim ***** válasza:

egyértelműen rád hárítja a hibáját ezzel védekezik

ha neked szarul esik akkor mond meg

sőt,dobd ki a p.csába

2013. nov. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne szépítsük,a barátod ebből a szempontból p@raszt!Szóvá teheted neki a dolgot,majd úgyis hárítani fog,és te leszel a hibás,amiért úgymond ,,rinyálsz" neki.Szóval a helyedben egy ideig kissé tennék a fejére,aztán lehet,hogy észbe kapna.
2013. nov. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!