Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számotokra kiábránditó/taszitó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra kiábránditó/taszitó lenne, ha a párotok mohón eszik?

Figyelt kérdés

Konkrétan rólam van szó.


Nem vagyok egy finnyás fajta, sokmindent szeretek, főleg a húsos kajákat. Sokat is eszek, de azért próbálok némileg az egészséges úton maradni, kevés feldolgozott ételt, illetve a cukrot sem viszem túlzásba. Kövér sem vagyok, nehezen hizok.

Itthon szoktam a kedvenceim főzni/sütni, amit ha nagyon éhes vagyok eléggé mohón falok fel.

Ezt kb úgy kell elképzelni, hogy nagyobb falatokat harapok, jóizüen megrágom, néha maszatos leszek és nem is érdekel amig be nem fejeztem az étkezést. Néha sóhajtok a kivánattól, de nem csámcsogok.

Szóval megsütöm a pizzát, majd vágok egy szeletet és csak úgy harapva megeszem. Néha pl a húst sem vágom fel késsel hanem harapom. Egyszóval imádok enni és nekem igy kényelmes, igy esik jól.

Persze mindezt otthon. Ahol vannak idegenek, vagy pl étteremben tök szépen, balkézzel fogva a villát nyugodtabban eszem.


Ti mit gondoltok erről? Szerintetek ez kiábránditó?

21n


2018. szept. 12. 10:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hozzám jössz feleségül? 21f
2018. szept. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
A férjem, amikor éhesen hazaér a munkából, akkor olyan, mint egy porszívó és egy hörcsög szerelemgyereke, de egyáltalán nem zavar :D Én sem vagyok az a nagyon finomkodó evő (persze otthon, nyilvános helyen tudok viselkedni :)) de ez őt sem zavarja.
2018. szept. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Simán. Egy dolog, hogy hogy eszünk magunkban és másik, hogy hogy eszünk mások (barátok, párunk, család) előtt is.


Én pl. kézzel szeretek tálból, edényből szedni a tányérba (tiszta kézzel), de ezt csak magamban csinálom.

Nem csak a kajálásban, de az élet más területein is a legtöbb embernek vannak oyan szokásai, amiket tényleg jobb, ha megtart saját magának.

2018. szept. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Otthon nekem nem kéne, hogy éttermeset játsszál. És szerintem másnak sem, legfeljebb valami hülye kultúrmajomnak. Otthon egyél úgy, ahogy jól esik és ennyi.


Engem nem zavarna. Bár nem egészséges, én pedig gyorsan eszek. Míg más a felénél tart, én már jóllehet, hogy végeztem. Nem szándékosan, egyszerűen nem tudom ezt kontrollálni. Persze pl a munkahelyemen ez előny, de egészségügyileg hátrány. Mégsem zavartatom magam.


Ja és én hiába vagyok jobb kezes, az étteremben is jobb kézzel fogom a villát. Meggyőződésem, hogy értelmetlen direkt fordítva csinálni. A bal kezemmel ügyesen használom a kést. Azt hihetik max, hogy balkezes vagyok. :)

2018. szept. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :D

Akkor nem annyira ritkaság ez? Csak mert nem láttam másat még igy csinálni, habár lehet csak nem mutatták előttem.De pl szüleim sem igy esznek azért. Már megkaptam tőlük, hogy disznóként eszek. A zöldséget sem vágom fel, inkább harapom mellé.

Igen, ez olyan dolog, amit az ember megtart magának... de ha együtt élsz valakivel,egy az otthonotok azért ez is előkerül és látni fogja :D

2018. szept. 12. 10:39
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem a mohón evés nem gáz, az összemaszatolás és úgy hagyás igen :D


Én gyorsan eszem minden étkezéskor, kb. haramad annyi idő alatt, mint mások. Kifejezetten kényelmetlennek tartom, ha valaki pl. egy rántott húst egy adag rizzsel fél óráig eszik mellettem. :)


34f

2018. szept. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Zabálj, te disznó!!! 🤣 Én jókat mulatnék rajtad.
2018. szept. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi baj...
2018. szept. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nőként írom, hogy nincs ebben semmi kivetnivaló. Ha párod lesz, lehetséges, hogy még tetszik is neki. A legtöbb férfi utálja, ha a párja otthon is késsel-villával eszi a pizzát, csipeget, mert jajj, az alakom. :) Ne zavartasd magad, egyél kedvedre.

Ha párod lesz, úgyis látni fogod rajta, hogy mi a reakciója. Akkor max. nem maszatolod össze magad és nem szopogatod le az ujjad evés közben. :)

2018. szept. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9-es vagyok. 2.! Hát ezen jót nevettem.:) Mármint a porszívón, meg a hörcsög szerelemgyerekén. :)) Én örülnék neki, ha ennyire ízlik neki a főztöm. Meg mondolom, éhes, mire hazaér.

Szóval kérdező, no para, már leírtam a véleményem.

2018. szept. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!