Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek alapján már kezdeményezhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján már kezdeményezhetek vele egy kis beszélgetést? Bátorításra lenne szükségem, nem tudom, hogy biztosan tetszek-e neki.

Figyelt kérdés

Van egy férfi akiről egyenlőre fogalmam sincs, hogy tényleg tetszhetek-e neki.

Folyton néz, szemezget velem, pár bókot is kaptam már. A múltkor többen beszelgettunk és nagyon közel állt hozzám.


Én úgy érzem tetszek neki, de mégse kezd velem beszelgetesbe. Szerintetek érdemes megpróbálnom? Egy téma felhozása meg nem a világ vége, nem?


2018. aug. 13. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
simán van esélyed
2018. aug. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt is észrevettem már, hogy legyeskedik körülöttem, olyankor is folyton bámul és hiába nézem én is őt nem hagyja abba.

De már nem tudom, hogy ezt csak bebeszélem magamnak vagy tényleg így van.

2018. aug. 13. 17:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos hogy tetszel neki. Legközelebb legyél kicsit merészebb és flörtölj vele.
2018. aug. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!