Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos volt szó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos volt szó nélkül letiltanom, ha ő meg elküldte másnak a beszélgetést?

Figyelt kérdés
Nem akarok vele beszélni sem,véletlenül sem...
2018. júl. 25. 05:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, húha, én is mindig elküldöm ha a csaj nádi botikó szinten van, legalább a haverok is röhögnek egy jót
2018. júl. 25. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tényleg, nekem is lett volna kinek elküldenem, de nem vagyok bunkó...


Eléggé nagyon gáz volt, amit írogattam neki, de direkt akartam flegma lenni, hogy hagyjon békén. Mondjuk akkor egyáltalán nem kellett volna szóbaállnom vele.


Arról nem beszélve, hogy azért küldözgette el, mert nem írtam neki vissza, többször sem, berágott...

2018. júl. 25. 06:05
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem lett volna egyszerűbb csak megírni neki, hogy nem akarok veled beszélni? Csak kérdezem.
2018. júl. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem csodálkozok egyáltalán azon, hogy beràgott. Ha nem akarsz vmit tőle, miért bunkozol, flegmazol? Nem lenne egyszerűbb, egyenesebb a ne haragudj de nem vagy az esetem?
2018. júl. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Meg mondtam, hogy ne haragudjon nem, nem miatta, de nem akarom húzni tovább az idejét, így is hülyén érzen magam, hogy órákig beszéltem vele...


De nagyon berágott így is...


Illetve nem hülyíteni akartam, de meggondoltam magam

2018. júl. 25. 06:40
 6/8 A kérdező kommentje:

A nem akarok beszélni vele, véletlenül sem, az azután jött, hogy elküldözgette mibdenkinek. Ezért tiltottam le, nehogy észebe jusson rám írni. Először nem így volt...


Addig eszemve sem jutott letörölni sem... Irritált, hogy feldobálza a nevét

2018. júl. 25. 07:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, jogos. De nem értem, min rugózol. Miért kell megerősítés tőlünk ehhez? Letiltottad, mert egy büdös gyökér, le van tudva. És kit érdekel, hogy elküldte másnak a beszélgetést? Most mások ism egtudták, hogy szavakat szoktál leírni? Hűha.
2018. júl. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"ne haragudjon, nem miatta"? Az ilyen gyökérnek miért te kérsz még elnézést?:D
2018. júl. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!