Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan zárjam le a beszélgetést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zárjam le a beszélgetést?

Figyelt kérdés
Megtaláltam FB-on az olasz exemet,akivel 2 évig együtt laktunk,pár év eltelt azóta,elkezdtünk beszélgetni,bennem meg is fordult mi lenne ha összefutnánk,kíváncsi lettem volna rá,persze ezt nem írtam neki,utolsó mondatában írta hogy már van felesége,meg egy gyereke.Innentől kezdve ugrott is a sztori,nem hiszem hogy sok értelme van beszélgetni,de valamit írnom kellene erre.Most mit írjak,hogy gratulálok,további szépeket kívánok neki,vagy micsodát ? :) Bunkóság lenne semmit válaszolni,de erre az infóra nem tudom mit írjak.És ha lezárom ezt egy mondattal,szerintem azt fogja gondolni,hogy talán akartam volna tőle valamit,de ennek ellenére ezek után akkor sincs értelme hogy beszéljünk.
2018. márc. 22. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
írd azt, h milyen jó, tök szuper, h így alakult az életed. Maximum beszélgess még el vele egy picit majd ír, h menned kell, örültél, h beszéltetek.
2018. márc. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy neked még nincs.
2018. márc. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tényleg akartál tőle valamit. Most éppen ezért nem akarsz vele többet beszélni. Persze, hogy levágja, mi is levágjuk. Mindegy, mit mondasz.
2018. márc. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó,hát egyértelmű hogy az ember kérdezősködik mi van a másikkal,én leírtam hogy nem vagyok férjnél nincs gyerekem,mert nem találtam normális pasit az életemben,aki erre érdemes lett volna.Nekem még megvan a közös fotóalbumunk,eltettem emlékbe,persze azóta volt sok kapcsolatom,szval itt nem arról van szó hogy azóta is utána epekedek,csak kíváncsi lettem volna élőben.Hát akkor max. gratulálok neki,és minden jót kívánok.
2018. márc. 22. 15:28
 5/6 anonim ***** válasza:
3-asnak igaza van...te akartál valamit, most kopp... semmi baj, ebből ne csinálj gondot. Írj semleges dolgokat, aztán lassan építsd le a kommunikációt. Ő is tudni fogja persze ebből, amit mi, de ilyen az élet.
2018. márc. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"én leírtam hogy nem vagyok férjnél nincs gyerekem,mert nem találtam normális pasit az életemben,aki erre érdemes lett volna"


Ő meg talált ilyen csajt, hát van ez így.

2018. márc. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!