Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kezdeményezhetek beszélgetést...

Kezdeményezhetek beszélgetést egy mióta van fogszabályzóddal? 17/L

Figyelt kérdés
Csak köszönőviszonyban vagyunk,egy szót se beszéltem még vele.Nekem is hamarosan lesz fogszabályzóm.

2014. okt. 5. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Kellemetlen érzést keltő ez a kérdés.


Eleve mindenki utál fogorvoshoz járni és egy valag pénzt otthagyni valami olyasmire, ami csak púp az ember hátán.


Nekem is volt kiskoromban fogszabályzóm, igaz levehetős, de a mai napig visszatérő rémálmaim vannak a viselésével járó kellemetlen érzés után.

Szóval inkább ne!

2014. okt. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam simán :D speciel szeretek fogorvoshoz járni, a fogszabályzómat is szeretem, és még beszélni is szeretek róla :D


Mikor megkaptam, én is faggattam egy csomó embert róla és ők is szívesen meséltek.

2014. okt. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Simán aki hordja és vállalta a ezt az egészet az nem fog megijedni pár kérdéstől. Sőt még buzdítani is fog ,hogy vágj bele. Nekem is van már 4 éve mélyharapás miatt. még 4 hónap és leszedik. Eddig tetszik az eredmény. Pedig nem volt egyszerű esetem volt egy alsó állkapocs műtétem is. Ha hasonló cipőben jársz vagy lenne kérdésed talán tudok segíteni eléggé járatos lettem a témában az elmúlt évek alatt. Amúgy azt vettem észre hogy szinte soha senki nem érdeklődik a fogszabályozás felől, sőt szinte kerülik a témát attól tartva hogy nekem talán kínos lenne erről társalogni, padig én szívesen megosztanám a tapasztalataim másokkal.
2014. okt. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!