Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinaljak? Ilyen helyzetbe...

Mit csinaljak? Ilyen helyzetben kezdemenyezhetek mint lány?

Figyelt kérdés

Van egy fiúbarátom aki 4evvel idősebb de nagyon jól kijovunk..

Egy suliba jarunk viszont itt nincs lehetőségunk beszélgetni pl.Illetve ő egy szomszédos faluban lakik.Írásban beszélünk kb minden nap.

Már többször is felhozta a találkozás témát de eddig még nem jutottunk el hogy ezt komolyabban megtervezzuk..

És arra gondoltam hogy akkor már én is felhozom de kimondom hogy na akkor itt és ilyenkor találkozzunk.

Viszont ezt is nem a fiúnak kéne "megszervezni"?

Várjak szerintetek vagy akkor én is foglalkozzak ezzel a témával komolyabban?



2014. jún. 24. 22:20
 1/2 anonim válasza:

1. Mi van? Várni? Meddig? Van egy ilyen idézet Moldova Györgytől: Az okos nő nem vár a csodára, hanem megteremti azt.

Szóval teremtsd meg!

2. Tök mindegy, hogy ki szervezi meg. Vedd kezedbe a dolgokat! Légy laza és bátor. Különben is! Már beszéltetek arról hogy találkozhatnátok. Akkor meg mire vársz? :)

2014. jún. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazad van.:)

Köszönöm!és az idézet is tök igaz:)

2014. jún. 25. 00:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!