Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdeményezhetek lány létemre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezhetek lány létemre?

Figyelt kérdés

Nemrég ismertem meg egy fiút nagyon rendes srác és szeretném felhívni magamra a figyelmét. Többször találkoztunk rengeteget beszélünk. Meg akarom ismerni :) Nagyon helyes főleg mikor mosolyog (azaz mindig). Látom rajta hogy tetszem neki többször hívott találkozni, de mivel tudathatnám vele hogy merjen közeledni úgy. Én azért nem szeretnék rámászni. Tudtok tippet adni?

18/L


2012. jún. 23. 21:56
 1/6 psyco válasza:
szia nyugodtan kezdeményezhetsz sztem a legjobb taktika ha a szemébe nézel figyelsz rá. de lehet akár célozni is rá hogy tetszik neked ahogy mosolyog. már azzal is jó úton haladsz ha csak elmész a találkozóra :D Ha ezek után se tűnik fel neki hogy hahó te is szeretnéd akkor marad a szolíd erőszak :D
2012. jún. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak egyszerűen olyan szépek a szemei meg a mosolya meg úgy egybe a feje hogy mindig zavarba jövök ha hosszan a szemébe nézek. :D
2012. jún. 23. 22:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Öleld meg 1-2x és tedd a homlokod a homlokára, de várd meg míg ő kezdeményez. Mindenféle képpen ne közösségbe csináld, mert lehet hogy ő picit zavarba jönne a többiek elött. Ha rám hallgatsz, akkor nem lesz gáz!
2012. jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hmmm köszi a tippet utolsó. :D
2012. jún. 23. 22:15
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
csak a ribik kezdeményeznek
2012. jún. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Üdvözlet az őskorból! :)
2012. jún. 23. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!