Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányként hogyan kezdeményezhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként hogyan kezdeményezhetek egy házi buliban?

Figyelt kérdés

kb 15-en leszünk, 2 hete volt az 1. buli, akkor ismerkedtünk meg a fele társasággal. Most ismétlés.

Az egyik srác folyton bunkózott velem, én meg vissza szóltam neki. Szóval az egész este avval telt el, hogy időnként lesavaztuk egymást. Ennyi. Buli után pár nappal kezdtem el érezni, hogy azért eléggé bejövős a srác..

Nem tudom hogyan kezdeményezhetnék felé úgy, hogy ne savazás legyen belőle ismételten.


19/L



2012. jún. 26. 19:16
 1/9 okoska31 ***** válasza:

szerintem ő ugyanezért savazott.

smárold le.

2012. jún. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én csak a verbális kezdeményezést vagyok hajlandó elindítani. Hát könyörgöm férfi, legyen már annyi benne, hogy ő smárol le és keménykedik, nem pedig én. :D

Na meg nem tudom voltak lányok akikkel barátságosan beszélt. Szóval először inkább biztosra szeretnék menni és csak utána nyáladzani. Ciki ha azért bunkózott mert tényleg unszimpi vagyok neki, és nem az ellenkezője miatt, erre én meg már torokra támadok.

2012. jún. 26. 19:24
 3/9 anonim ***** válasza:
azért az kemény, hogy te ilyen ge nyózós ember iránt érzel sexuális érdeklődést...megáll az eszem...gondolom jol néz ki...igaz?
2012. jún. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

mondjuk még a buli előtti nap ráírhatnál, kezdj el vele dumálni. aztán kérdezd meg miért bunkózott, "béküljetek ki". aztán a békére ihatnátok valamit a buliba ;)

a bulin meg már csak inni kell vele, ott is dumálsz vele, stb stb.

pofonegyszerű.

2012. jún. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
pofonegyszerü...mehettek is dugni a végén ....micsoda emberek vannak, hogy nekik csak ilyen egyszerüen jön össze a szex
2012. jún. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

1. Az, hogy jól néz ki relatív, ha elment volna mellettem az utcán, akkor nem fordulok utána. Teljesen átlagos, semmi kirívó.

2. ma 19:28 -> köszi, ez eszembe se jutott, pedig milyen egyszerű!! :))

3. Miért kell rögtön a szexre gondolni?! :D Pont nem tudna megfektetni még 1 görög isten sem, ismeretlenül, halál idegen helyen és satöbbi..

2012. jún. 26. 20:08
 7/9 A kérdező kommentje:
Természetesen nem jött el a bulira, de elhívott mindenkit ma kocsmázni, szóval Ma derül ki mi a helyzet bunkó falván.
2012. jún. 30. 10:46
 8/9 anonim ***** válasza:
na, mi történt?
2012. júl. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát teljesen más személyiség, mint amilyennek megismertem. Már nagyon jó barátok vagyunk és nekem nincs szükségem nyálcsorgatásra. Nem olyan erős jellem, mint amilyennek először mutatta magát!

Kb. 2-3 naponta találkozok vele, de nem lesz belőle semmi, mert nekem egy magamnál erősebb személyiségre van szükségem.

2012. júl. 9. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!