Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Öngyilkos akart lenni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öngyilkos akart lenni, mit csináljak? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

18/L vagyok és kb egy éve egy hétvégi buli alatt összejöttem egy pasival. Ránézésre elfogadható volt a kora. Alakulgatott a dolog pár napig, de nem sokat találkoztunk, mert 250 km-re lakott innen. Majd kiderült, hogy 34(!) éves. Mondtam neki, hogy ezt inkább hagyjuk, de ő ide költözött a szomszédba…

Folyamatosan azt vitte, hogy mennyire szeret, s hogy csak engem akar…

És az a legnagyobb baj, hogy nehezen tudok csak nemet mondani neki…

Később kiderült, hogy már volt egy felesége, de elváltak, s hogy van egy fia is…

Múlt héten kicsit próbáltam vele beszélni, hogy hagyjuk ezt az egészet, s az lenne a legjobb, ha visszaköltözne, de azt mondta, hogy nélkülem nem ér semmit az élete…

Hétvégén fura volt, hogy nem láttam ezért átmentem megnézni, s láttam, hogy begyógyszerezte magát, úgyhogy ment gyomormosásra…

Szerintetek mit kellene csinálnom? Én nagyon szeretem őt, szerelmes vagyok belé, de a nagy korkülönbség, a feleség és a fiú miatt nem akarom ezt az egészet, illetve én még bele mennék, de az tuti, hogy a szüleim kivágnának otthonról…

Mit csinálja? Előre is köszi a segítséget!


2010. jún. 16. 20:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

de minek akarsz rajta segiteni?


de megnézném hogyan adagolta magált tul fogamzásgátlóval meg én ilyenen csak röhögném mikor látnám (az eggyik válaszolonak irom) ha saját hányásában fulladozna

2010. jún. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Mi lenne, ha megbeszélnéd vele, hogy segítesz neki talpra állni, de egyenlőre semmi nem lehet köztetek, mert te nem akarsz együtt lenni egy ilyen beteg emberrel. Próbáld vele megértetni, hogy amíg nem épül fel, köztetek az égvilágon semmi nem lehet.

2010. jún. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!