Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha a barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a barátnőd beleugrott volna egy folyóba (öngyilkos akart lenni) és Te húznád ki?

Figyelt kérdés

Ha nem akarná veled megbeszélni,hanem el akarna menni Tőled (haragudott Rád),akkor felpofoznád?

Ugyanis barátnőm ezt tette és 2x felpofoztam a harmadikat azért kapta,mert egy elég kiábrándító mondat hagyta el a száját.


2009. júl. 12. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
A nőt megütni elég nagy bűn.
2009. júl. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
lehet hogy bűn de szerintem ez kellett neki talán hogy felébredjen.. de elég lett volna egy pofon is én úgy gondolom. Ellenben ténylegnenm szép dolog nőt ütni.
2009. júl. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Valóban, nőt megütni nem szabad, ez esetben se, habár egy pofon még belefér, elvégre szereted, észre kell, hogy térjen. Amúgymeg nem tudom, annyira ideges lennék, hogy nem tudnék aludni, amíg ki nem szedem belőle mi a baj. A barátnőd. Ha egymásra nem számíthattok ilyenkor, akkor kire? =(
2009. júl. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy kiábrándító mondat miatt nem pofoznám fel, helyette inkább elkapnám a karját, megemelném a hangom, és a képébe mondanám hogy mi is a helyzet...Talán attól is magához térne. Ha nem, akkor lehet hogy felpofoznám. Később még megköszönné.
2009. júl. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Megpofozni egy nőt bűn, de ebben az esetben bocsánatos bűn. (Igaz azért 3x talán nem kellett volna...) Ennél a lánynál valami nagyon nincs rendben... Beszélj a családjával, keressetek neki egy pszihológust mindenképp, mert nem teljesen normális...

19/L

2009. júl. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Tudom, hogy eléggé magánügy: de mi volt az a kiábránditó mondat?Vagy legalábbis mivel kapcsolatos volt? Mert sztem bizonyos esetben még az is megbocsájtható, hogy a mondat után kapott még egy pofont.Hülyén hangzik, de biztos csak "szeretetből" csináltad,mert nagyon szereted.
2009. júl. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!