Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Öngyilkos akart lenni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öngyilkos akart lenni, mit csináljak? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

18/L vagyok és kb egy éve egy hétvégi buli alatt összejöttem egy pasival. Ránézésre elfogadható volt a kora. Alakulgatott a dolog pár napig, de nem sokat találkoztunk, mert 250 km-re lakott innen. Majd kiderült, hogy 34(!) éves. Mondtam neki, hogy ezt inkább hagyjuk, de ő ide költözött a szomszédba…

Folyamatosan azt vitte, hogy mennyire szeret, s hogy csak engem akar…

És az a legnagyobb baj, hogy nehezen tudok csak nemet mondani neki…

Később kiderült, hogy már volt egy felesége, de elváltak, s hogy van egy fia is…

Múlt héten kicsit próbáltam vele beszélni, hogy hagyjuk ezt az egészet, s az lenne a legjobb, ha visszaköltözne, de azt mondta, hogy nélkülem nem ér semmit az élete…

Hétvégén fura volt, hogy nem láttam ezért átmentem megnézni, s láttam, hogy begyógyszerezte magát, úgyhogy ment gyomormosásra…

Szerintetek mit kellene csinálnom? Én nagyon szeretem őt, szerelmes vagyok belé, de a nagy korkülönbség, a feleség és a fiú miatt nem akarom ezt az egészet, illetve én még bele mennék, de az tuti, hogy a szüleim kivágnának otthonról…

Mit csinálja? Előre is köszi a segítséget!


2010. jún. 16. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

menekülj!!! semmi szükséged egy elmebetegre, ezt csak jóindulatból írom neked! a kora, családja, mentalitása mind cikis, addig lépj le, míg nem szeretsz bele még jobban, vagy nem tesz benned kárt


32N

2010. jún. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Először is, Ő nem teljesen egészséges, ne érts félre, nem azt mondom, hogy bolond, de komoly lelki gondjai lehetnek, ha öngyilkosságot kísérelt meg. Szerintem segíts neki megerősödni lelkileg és ezek után, ha tényleg szereted, miért nem ülsz le a szüleiddel beszélni és miért nem adsz egy esélyt a kapcsolatotoknak. tapasztalatból mondom, ne engedd el, akit igazán szeretsz!

Sok sikert, remélem megtalálod a megoldást!

2010. jún. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz
2010. jún. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna átmenned, akkor már meg lenne oldva a problémád.
2010. jún. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

hagyd hadpuszuljon meg, ha kell segits neki


mivel akarta magát megölni tán C-vitaminnal?

2010. jún. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Figy, elég nehéz nyugtatókkal öngyilkosnak lenni, de ha a legerősebből lenyomsz egy levéllel, és ráioszol TÖMÉNY orvosi szeszt (kb 70-80%), mondjuk egy jó fél litert, akkor tuti KO. De abból csak fél litert szabad, mert ha 1-2 kortyot iszol, akkor lehet csak megvakulsz egy életre.

Kb lehet hogy a hányás is rádjön, és úgy fogod végezni mint Hendrix. Benyugtatózod magad, ráiszol, és a hányásodban fogsz fuldokolni, mert egyszerűen nem tudsz vele mit csinálni. Mondják, hogy a fulladás a legfájdalmasabb halál, de szerintem kibirod ha jó okod van az öngyilkosságra. Koszos, de sikerülhet! Én szurkolok neked!

De ezt úgy, hogy legalább 3-4 óráig meg se találjanak. Jó szórakozást, remélem segíthettem, és örömmel olvasod majd soraimat :)


Szeretettel: egy kedves gyakoris

2010. jún. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
elolvastam azthittem te akarsz öngyilkos lenni...na nembaj, azért te is megpróbálhatod.
2010. jún. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amúgy meg magasról tojd le az embert. Ez nem férfi, ez egy kis b.uzi. Figyelemhiányos f.asz, aki inkább menekül, minthogy tesz valamit a problémái ellen. Nem érdemli meg a tökeit, már ha egyáltalán vannak neki.
2010. jún. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én tisztelem azokat akik megpróbálják az öngyilkoságot mert híhetetlen bátorságra utal,tudom h nem helyes meg minden meg az én családomban is a nagyapám öngyilkos lett aikor a felesége meghalt.
2010. jún. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szeretnék neki segíteni, felépülni, de nem tudom h hogyan, mert azt tuti biztatásnak veszi majd...nem?
2010. jún. 18. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!