Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én tapasztalom azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tapasztalom azt, hogy a Budapesti lányok nagyképűek?

Figyelt kérdés

Valahányszor találkozom egy Budapesti lánnyal nem tiszteli, hogy én mennyit vezettem azért, hogy találkozhassak vele, volt olyan is, hogy találkozó után simán letiltott, olyan érzésem van néha mintha valami egzotikumként tekintene rám, találkozunk, 1 kis flörtöt enged, aztán rájön, hogy neki nem kell távkapcsolat. Nem mindig, de általában. - hozzá kell tenni hogy nagyon türelmetlen vagyok - illetve azt is, hogy nagyon sok a beképzelt nagyképű ostoba lány akik ráadásul módszeres agymosáson mennek keresztül, mert a környékbeli béna arcok piócaként rájuk tapadnak jófej barát stílusban és ijesztegetik őket mindentől ami vad és férfias. Olyan mint a feminizmus és sznobizmus fellegvára, ahova a kulcs egy 2 milla fölötti kocsival, és elegáns öltözöttel vezet.


Ezzel szemben a vidéki lányok sosem hitegettek, általában sokkal lojálisabbak és kevésbé érzem úgy, hogy a találkozásunk még átfut a kis helyi romkocsmák füstjén is és 1-2 nap múlva azon múlik, hogy végülis őt hagyjam békén. Szálljak le róla, még akkor is ha ő akarta a flörtöt, ő akarta ezt az egész találkozást.


Szóval lelkileg ki vagyok ettől és kezdem úgy érezni, hogy én soha többet nem szeretnék Budapesti lányokkal találkozni.


Lehet velem van a baj, de most komolyan, az, hogy találkozás után letilt úgy, hogy elfogad tőlem egy virágot, csokit (második randi volt) és csak annyit írtam neki, hogy legyen szép az estéje és álmodjon szépeket, hááát.


Oké.


2018. jan. 9. 17:49
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem csak a nőkre, hanem úgy általában a tősgyökeres pesti emberekre igaz ez. Még életemben egy normálissal nem találkoztam, aki az volt, róla kiderült, hogy igazából vidéki, csak felköltözött. Még a határát is elkerülöm Budapestnek. 26/N
2018. jan. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Jaguár barátom jól mondja. Illetve még aki azt említi, hogy a férfiak jobban nyomulnak. De az az igazság, hogy bár jobban nyomulnak, nincs mögöttük semmi, lehet én kocsival megyek fel és kisebb birtokom van vidéken, az ő szemébe többet ér egy belvárosi szakállas hipszter gyerek és arra van ráállva, hogy ezeket sorolja folyamatosan. Aztán lemegyek én és nagyon gyorsan lapátra dob.
2018. jan. 9. 20:25
 23/29 A kérdező kommentje:
Másrészt szerintem amíg a vidéki lányok alig várják a jó szexet egy normális kapcsolatban, addig a Budapesti lányok folyton azon görcsölnek, hogy ugye nem "csak dugni" kellenek a pasiknak, mert gondolom már felszálltak olyan vonatra ahol a romkocsmák wc-jében lettek lerendezve, aztán szia. Érdekes, hogy bár én nem ilyen lennék, pont tőlem menekül, mert érzi az átlagnál erősebb szexuális energiát és pont a férgekhez megy menedéket keresni akik "jó barátok" de persze éjjel nem bírnák ki, hogy ne nyúljanak a bugyiba.
2018. jan. 9. 20:29
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Tehát egy csokiért neked jár a pina?
2018. jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Kettőért még bele is nyalhatok.
2018. jan. 9. 20:47
 26/29 anonim ***** válasza:
58%

Akiét megkapod egy csokiért, az már másnak is odaadta kevesebbért.

Jó nyalogatást.

2018. jan. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

"Ne haragudj de ha nem a rakparton laksz vagy a gellért hegyen akkor budapest igenis egy seggly.k. :D "


Kertvárosban lakom, olyan részen, ami régen nem is tartozott Bp-hez. Szóval nem talált. Semmiféle lakópark nincs a közelemben, csak kertes házak. A belvárost elérni 30-40 perc.

Fogadjunk, nem is jártál Bp-n ilyen helyen, csak össze-vissza fröcsögsz.

Továbbra is tartom, hogy te vagy a nagyképű és lenéző, és én budapesti nőként soha nem bántam így egyetlen vidéki emberrel sem.

2018. jan. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Én még gyerekkoromban éltem Pesten, viszont valójában vidéken nőttem fel.

Most ismét egy fővárosban élek Magyarországtól nem messze, olyan típusú mint Budapest. A 3 évem alatt mióta nagyvárosban élek én is észre vettem, hogy változtam... Több a fizetésem, így ezáltal többet félre tudok rakni, központ, minden márkás üzlet helyben van, nagyobb a nyüzsi, több a lehetőség mindenre. Most már én is megszoktam ezt a rohanó életvitelt, a reggeli zsúfoltságot a metrón meg a villamoson. Az élet ilyen... Viszont nem gondolom magam felszínesnek, csak úgy érzem, több mindent megtehetek, ami tetszik megvehetek. Lehet nehezen szoknék vissza vidékre, az "igényekből lejjebb adni". Viszont néha hiányzik a nyugi, a kevesebb ember. Itt ahol én élek ugyan olyanok az emberek amiket leírtál. De nem csak a nők, a férfiak is meg a gyerekek. Szóval érzékelhető, hogy a pénz dominál.

Amúgy meg Budapest szerintem is koszos és büdös város.

2018. jan. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

"Pilisben felváltva vannak nagyképűbb és kedvesebb lányok. Szentendre és Vörösvár rossz, Dorog és Egom már jobb"


Ezen sírva röhögök :D Jártál te már Egomban? Állj már ki a buszvégre egy délután, és nézd meg, milyen nők járnak arra :DD Dorog se tud valahogy lenyűgözni ilyen téren :D

Cserébe Vörösvárról ismerek pár lányt, ők mind jó fejek.....


Kérdező:

akkor ne ismerkedj pesti lányokkal, ennyi. Senkit nem fog érdekelni. Miért kell itt pörögni a témán?

2018. jan. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!