Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én tapasztalom azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tapasztalom azt, hogy a Budapesti lányok nagyképűek?

Figyelt kérdés

Valahányszor találkozom egy Budapesti lánnyal nem tiszteli, hogy én mennyit vezettem azért, hogy találkozhassak vele, volt olyan is, hogy találkozó után simán letiltott, olyan érzésem van néha mintha valami egzotikumként tekintene rám, találkozunk, 1 kis flörtöt enged, aztán rájön, hogy neki nem kell távkapcsolat. Nem mindig, de általában. - hozzá kell tenni hogy nagyon türelmetlen vagyok - illetve azt is, hogy nagyon sok a beképzelt nagyképű ostoba lány akik ráadásul módszeres agymosáson mennek keresztül, mert a környékbeli béna arcok piócaként rájuk tapadnak jófej barát stílusban és ijesztegetik őket mindentől ami vad és férfias. Olyan mint a feminizmus és sznobizmus fellegvára, ahova a kulcs egy 2 milla fölötti kocsival, és elegáns öltözöttel vezet.


Ezzel szemben a vidéki lányok sosem hitegettek, általában sokkal lojálisabbak és kevésbé érzem úgy, hogy a találkozásunk még átfut a kis helyi romkocsmák füstjén is és 1-2 nap múlva azon múlik, hogy végülis őt hagyjam békén. Szálljak le róla, még akkor is ha ő akarta a flörtöt, ő akarta ezt az egész találkozást.


Szóval lelkileg ki vagyok ettől és kezdem úgy érezni, hogy én soha többet nem szeretnék Budapesti lányokkal találkozni.


Lehet velem van a baj, de most komolyan, az, hogy találkozás után letilt úgy, hogy elfogad tőlem egy virágot, csokit (második randi volt) és csak annyit írtam neki, hogy legyen szép az estéje és álmodjon szépeket, hááát.


Oké.


2018. jan. 9. 17:49
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, húzz vissza oda, ahonnan jöttél, és hagyj minket békén! Nekünk sokkal jobb lesz nélküled.
2018. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%

Én Cegléd környékén tapasztaltam eddig, hogy a lányok a legkedvesek és legmosolygósak. Nógrád megyében sem rossz a helyzet a 21-es úthoz közeli településeken egészen Salgótarjánig.

Érden nagyon flegmák és ugyanúgy nagyképűek, ahogy Sz.h.battán is egészen Dunaföldvárig.

Veszprém nem olyan rossz, de Székesfehérváron már kevesebb a nyitott, mosolygós lány.

Gödöllő ilyen szempontból nem rossz, de Hatvanban, Gyöngyösön és Egerben ismét lekezelőek és primitívebbek.

Dunakeszin és Vácon sem jó a helyzet. Budakeszit meg jobb, ha hagyjuk.

Pilisben felváltva vannak nagyképűbb és kedvesebb lányok. Szentendre és Vörösvár rossz, Dorog és Egom már jobb.


Szóval, ha sok szép, mosolygós és közvetlenebb lányt szeretnél látni akkor Cegléd-Nagykőrös-Kecskemét szerintem a legjobb választás azok közül a városok közül amerre sokat járok és ismerek.

Érdekes módon Monoron már nem.


Budapest meg abszolút no comment kategória. 2 és fél éve élek itt és egyetlen budapesti lánnyal sem tudtam még ismeretség szintjén sem kapcsolatot kialakítani.

Meg a budapesti csajok inkább külföldiekkel ismerkednek vagy lépnek szexkapcsolatba mert gyakran a saját nemzetük férfi tagjait is lenézik már.

2018. jan. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhol van mindenféle ember.

Én budapesti (igen, kis b-vel kell írni ;) ) vagyok, és nem nézek le senkit azért, mert vidéki, és nem tartom többre magam senkinél a lakhelyem miatt. Van párom, ő vidéki, az ország legszegényebb részén nőtt fel.

Ellenben te beszélsz lenézően az én otthonomról. Én szeretek itt élni, szeretem ezt a várost, a külvárosban élek, egyáltalán nem mocskos, nem járkálok romkocsmákba, és nem dobálom szét a lábamat senkinek. A belvárosba járok dolgozni, azt is szeretem.

2018. jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vidéki válaszolóknak. A budapestiek csak alátámasztották az igazamat a kommentjeikkel. Különös köszönet Jaguárnak a részletes leírásért! Sajnos hamar elveszítjük majd mert a kedves pestiek letöröltetik a kérdésemet.
2018. jan. 9. 19:22
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

" azok tényleg nyitják a lábat"


Ja, hogy a pesti lányok nem olyan nagy K-ák, és nem dugnak veled rögtön? LOL

2018. jan. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

"A budapestiek csak alátámasztották az igazamat a kommentjeikkel."


Elmesélnéd, hogy mivel támasztottam alá bármit, amit írtál?

2018. jan. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Számomra a kva fogalma átértékelődött már ne is haragudj, én manapság kvának azt tartom aki minél több pénzt képes a csávókról lehúzni minél kevesebb szex és kockázat mellett. Sokan ezt profin űzik. Persze ha sok a pénz nyílik a láb is :)

Vidéken meg inkább a kedvességért és valódi szerelemért nyílik.

2018. jan. 9. 19:29
 18/29 A kérdező kommentje:

"Ellenben te beszélsz lenézően az én otthonomról"

Ne haragudj de ha nem a rakparton laksz vagy a gellért hegyen akkor budapest igenis egy seggly.k. :D :D balatonfüreddel össze nem hasonlítható már bocs.

A lakóparkok semmit sem kompenzálnak.

amikor a lánnyal átmentünk a blaha lujza téri aluljárón megcsapott minket a megszaladt szar szaga és ne haragudj nem volt romantikus. Az egész város koszos, nézz meg cserébe egy vidéki várost veszprémet, vagy debrecent, vagy akár még pécset vagy szegedet is. nem tudod összehasonlítani.

2018. jan. 9. 19:31
 19/29 anonim ***** válasza:
0%

Kár hőzöngeni a budapesti lányoknak.

Ha ismerkedésnél vagy szimpla beszélgetésnél pl. megtudják egy férfiról, hogy egy dél-alföldi kisvárosból jött akkor már fintorral és lenézően tekintenek rá.

Amíg egy angol, USA-beli, spanyol, arab vagy afrikai/afroamerikai (feketebőrű) férfira vigyorognak mint ló a tökre és alig várják, hogy még aznap dugjanak vele mert az trófea a barátnőik szemében is és számukra is.

Ez van. Budapest az anyagiasság, felszínesség és villogni vágyás városa. Feljöhetsz te ide magyar, falusi gyerekként, labdába sem rúgsz a lányoknál, ha a másik férfi melletted külföldi.

2018. jan. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Én vidéki nő vagyok, és laktam a fővárosban jó pár évig. Személyes tapasztalatom, hogy az ottani (helyi) férfiak sokkal leplezetlenebbül és tolakodóbban megbámulják a nőket, mint itt, vidéken (megyeszékhelyen élek). Nekem, hetero nőként az ottani nők nyitottabb gondolkodásúnak és sokkal határozottabbnak tűnnek, mint a vidékiek, de szükség is van erre a határozottságra a már említettek miatt. Nekem egyébként az a túlzott érdeklődés az ottani férfiak részéről egyszerűen sok volt.
2018. jan. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!