Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én tapasztalom azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tapasztalom azt, hogy a Budapesti lányok nagyképűek?

Figyelt kérdés

Valahányszor találkozom egy Budapesti lánnyal nem tiszteli, hogy én mennyit vezettem azért, hogy találkozhassak vele, volt olyan is, hogy találkozó után simán letiltott, olyan érzésem van néha mintha valami egzotikumként tekintene rám, találkozunk, 1 kis flörtöt enged, aztán rájön, hogy neki nem kell távkapcsolat. Nem mindig, de általában. - hozzá kell tenni hogy nagyon türelmetlen vagyok - illetve azt is, hogy nagyon sok a beképzelt nagyképű ostoba lány akik ráadásul módszeres agymosáson mennek keresztül, mert a környékbeli béna arcok piócaként rájuk tapadnak jófej barát stílusban és ijesztegetik őket mindentől ami vad és férfias. Olyan mint a feminizmus és sznobizmus fellegvára, ahova a kulcs egy 2 milla fölötti kocsival, és elegáns öltözöttel vezet.


Ezzel szemben a vidéki lányok sosem hitegettek, általában sokkal lojálisabbak és kevésbé érzem úgy, hogy a találkozásunk még átfut a kis helyi romkocsmák füstjén is és 1-2 nap múlva azon múlik, hogy végülis őt hagyjam békén. Szálljak le róla, még akkor is ha ő akarta a flörtöt, ő akarta ezt az egész találkozást.


Szóval lelkileg ki vagyok ettől és kezdem úgy érezni, hogy én soha többet nem szeretnék Budapesti lányokkal találkozni.


Lehet velem van a baj, de most komolyan, az, hogy találkozás után letilt úgy, hogy elfogad tőlem egy virágot, csokit (második randi volt) és csak annyit írtam neki, hogy legyen szép az estéje és álmodjon szépeket, hááát.


Oké.


2018. jan. 9. 17:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

"én soha többet nem szeretnék Budapesti lányokkal találkozni"


Hát akkor ne tedd.

2018. jan. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindegyik de szeretik azt hinni hogy tobbek mint egy egyszeru videki ember. Mond azt hogy londonban elsz es azonnal szetdobjak a labukat.
2018. jan. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
23%
Hogy mersz egyaltalan kerdest feltenni rolunk, te senki?
2018. jan. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
5%
Eléggé azok.
2018. jan. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Bocs én amúgy balatonfüredi vagyok. De mondhatnám h london v bármi úgyis átnézik a facebookodat. Csak úgy más ha buliban ismerkedsz. de én általában facebookon mindig lebeszélem.
2018. jan. 9. 18:04
 6/29 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen: a betondzsungel torzítja a személyiséget, felületessé tesz. Biztos bennük van, hogy ők a "fővárosiak", szerintem még a debrecenieket vagy a miskolciakat is lenézik. Van bennük emiatt egy ilyen "én vagyok a világ közepe" érzés. Ha így érzel, nincs más hátra, hanyagolni kell őket.
2018. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

És bocs de balatonfüredhez meg veszprémhez képest, ahova sokat járok fel, budapest egy lucskos segglyuk, szóval nem tudom mire fel vannak úgy oda a lányok érte. nyilván ott több pénz forog és nem számít a mocsok, a csövesek, meg az, hogy még bérletre sincs pénze a lánynak ezért télen is biciklivel jár érted amíg én kocsival meg motorral, ő rögtön kis dámának képzeli magát ott a luxusautók között a bérelt panelból.

Teljes agymosódás. És hiába szép, minden, olyan mintha egy zombival randiznék.

2018. jan. 9. 18:05
 8/29 A kérdező kommentje:
Én nem is tudom mit akart tőlem. De nem ez az első ilyen, bezzeg a pécsi, szegedi lányok... azok tényleg nyitják a lábat, meg értékelik a kis tetteket.
2018. jan. 9. 18:09
 9/29 A kérdező kommentje:
de még a holland is előbb, pedig az egy gazdag ország.
2018. jan. 9. 18:09
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék ha nem neveznéd mocskos segglyuknak az otthonomat, csak mert xar tapasztalataid vannak. Köszi
2018. jan. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!