Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudnám bebizonyítani h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám bebizonyítani h már nem vok ribanc? :S

Figyelt kérdés
az a gond h van egy srác, akit nagyon szeretek, de csak barátok vagyunk mégis már párszor lefeküdtünk...én szeretnék vele összejönni, de sztem ő nem akar velem mivel a baráti társaságából már több sráccal is kavartam, volt olyan is akivel lefeküdtem és sztem most ezért azt gondolja h én bárkivel lefekszek...vhogy szeretném bebizonyítani neki h már megváltoztam és nem kavarok csak ugy mindenkivel és szeretném a tudtára adni h ő nagyon sokat jelent nekem és szeretnék vele járni. lécci segítsetek h mit tegyek.:S
2010. máj. 17. 20:36
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Ha meg nem adja meg az esélyt, szólj nekem xd

énis had tudjam má meg h milyen vagy xd

2010. máj. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

hehh:D

mire lennél kiváncsi?xD

2010. máj. 19. 16:58
 33/38 anonim válasza:
várlak én is
2010. máj. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
kettesben mond el őszintén az érzéseidet és a gondolataidat...és bizonyíts!hidd el meg lesz az eredménye.
2010. máj. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

kezdj el templomba járni....

nah amúgymeg a tetteidnek most érzed a következményeit.Akkor mikor dugtál a haverjaival...jó volt...akkkor most viseld a következményeit is.Micsoda nő lehetsz ha néha néha ha úgy adódik egy két haverral összebújsz?Hidd el nagyon jó téma lehetsz nekik egy egy sör mellett.Úgyhogy próbálkozz olyan pasit meghódítani,aki nem ismeri az előéleted.Sok szerencsét hozzá!



ui:Rib@ncból nem lesz szalonna!!!!

2010. máj. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 Szesze ***** válasza:

na jó látom kevés a normális válasz...


Ha be szeretnéd bizonyítani, hogy megváltoztál, akkor szerintem ne ezzel a fiúval próbálkozz, hanem mással. Ő már nem hisz neked hisz már megvoltál neki. Próbálj belekerülni más társaságba hátha könnyebb lesz. Ja és a legfontosabb kerüld az egy éjszakás kalandokat!


Amúgy hány éves vagy?


18L

2010. máj. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
ribancokból nem lesznek angyalok...a múltad elkísér
2010. máj. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Sajnos én is így vagyok ahogy te:S

Itt az az egy segíthet ha nem leszel pasival se szexuálisan.

Szal nincs szex

Se semmi..

És a baráttal meg próbálj beszélni őszintén:)

2010. máj. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!