Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudnám bebizonyítani h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám bebizonyítani h már nem vok ribanc? :S

Figyelt kérdés
az a gond h van egy srác, akit nagyon szeretek, de csak barátok vagyunk mégis már párszor lefeküdtünk...én szeretnék vele összejönni, de sztem ő nem akar velem mivel a baráti társaságából már több sráccal is kavartam, volt olyan is akivel lefeküdtem és sztem most ezért azt gondolja h én bárkivel lefekszek...vhogy szeretném bebizonyítani neki h már megváltoztam és nem kavarok csak ugy mindenkivel és szeretném a tudtára adni h ő nagyon sokat jelent nekem és szeretnék vele járni. lécci segítsetek h mit tegyek.:S
2010. máj. 17. 20:36
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

21:13-as kösszi:)

nem vok Heni...ki az a Heni?:D

2010. máj. 17. 21:16
 22/38 anonim válasza:
74%
sztem csak ne feküdj le senkivel a társaságotokból és mond meg neki,h te már nem szeretnél olyan leni amilyen voltál mert őt kedveled.ennyi talán bejön de ezt egy kicsit el cseszted.
2010. máj. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy ezt mondom, de ezen csak az idő segíthet... Próbálj megváltozni, fogd vissza magad, előbb utóbb talán az a srác is komolyan fog venni. Amit meg mondanak rólad, arra ne reagálj, hanem tegyél rá magasról (magyarán ha pl. leribancoznak és te felveszed a kesztyűt, csak kiröhögteted magad).
2010. máj. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
27%

Heni egy ku rva.

Esetleg beléphetsz az idegenlégióba. Ott már biztosan meg is változnál. :D

2010. máj. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
0%

Jah.egy K*rva aki "megvaltozott" allitolag.

Es nagyon illik rad s dolog:D

2010. máj. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

pedig nem az vok...

hol lakik ez a Heni?:D

2010. máj. 17. 21:36
 27/38 anonim ***** válasza:
0%
qrvából lesz a legjobb feleség ! :-D
2010. máj. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

1. Ne nézz úgy ki mint egy ribanc! Mellőzd a répanacit, hordj normális farmert, sima edzőcipőt. Ne kövesd a divatot, mert az a ribancok szokása! 2. Az előzőből adódóan teljes életfelfogási változáson mész át(mert tényleg a ruha alakítja a személyiséget, lásd a kihívó öltözködés vajon kikre jellemző...), ezért keress olyan barátokat, akik nem ribancok, mert ha a barátaid ilynek, vissza fognak húzni! Szakadj el egy időre a világtól. Ha ezeket megteszed, teljesen új, jobb, és minden szempontból normális ember leszel!


És én már csak tudom, mert barátnőmis ezen ment át, és én tudom mi kellhet egy ilyen életfelfogású embernek.

2010. máj. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
9%
Elöször velem kell lefeküdnöd, mert én tudom csak levenni rolad az átkot.
2010. máj. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen. Én azt javasolnám. Lehet hülyeség: Odaállsz elé megmondod neki, hogy szeretnél vele komolyabb kapcsolatot, mivel többet érzel iránta. Ha meg elutasít kérd meg adja meg az esélyt. Lehet hülyeség, de talán bejön.
2010. máj. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!