Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudnám bebizonyítani h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám bebizonyítani h már nem vok ribanc? :S

Figyelt kérdés
az a gond h van egy srác, akit nagyon szeretek, de csak barátok vagyunk mégis már párszor lefeküdtünk...én szeretnék vele összejönni, de sztem ő nem akar velem mivel a baráti társaságából már több sráccal is kavartam, volt olyan is akivel lefeküdtem és sztem most ezért azt gondolja h én bárkivel lefekszek...vhogy szeretném bebizonyítani neki h már megváltoztam és nem kavarok csak ugy mindenkivel és szeretném a tudtára adni h ő nagyon sokat jelent nekem és szeretnék vele járni. lécci segítsetek h mit tegyek.:S
2010. máj. 17. 20:36
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
hát pont ez az...h valahogy el kéne érnem h megváltozzon rólam a véleményük az embereknek...:S
2010. máj. 17. 20:49
 12/38 anonim ***** válasza:
43%

Ez kamukérdés ugye?


Ha mégsem, akkor van ötletem: nincs szex járástól számítva 4 hónapig.

Ez komoly. A pasiknak ez kell. De húzhatod őket 6 hónapig is, akkor már el is jegyeznek:DDD

2010. máj. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
nem kamukérdés:/
2010. máj. 17. 20:51
 14/38 anonim ***** válasza:

Ha ezzel a sráccal is úgy feküdtél le, hogy még kapcsolatban sem vagy vele, akkor mit vársz? Már megvoltál neki. Ő is csak dugni tart... Hogyan akarsz te ezzel komoly kapcsolatot? Hogy akarod hogy ne nézzenek ringyónak?

Szóval nem ártana valamiféle életmódváltás, ha tényleg komoly kapcsolatat szeretnél, mert ha kifogsz egy értelmesebb srácot, ne az álljon közétek hogy a fél város megjárt téged...

2010. máj. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
hát igen pont ez az. h már megváltoztam cs nem hiszi el senki...és h be kéne vhogy bizonyítanom...
2010. máj. 17. 20:58
 16/38 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem következő találkozáskor sz0pd le.Akkor tuti elhiszi.
2010. máj. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
0%
Teh RIBBBAAAAANC :DDDDDDDDDDDd
2010. máj. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
kösszi ezzel sokat segítettetek:D
2010. máj. 17. 21:12
 19/38 anonim válasza:
100%

Szerintem el kéne beszélgetned a sráccal mikor kettesben vagytok hogy te komolyabban gondolod,ha nem bunkó a gyerek akibe beleszerettél, akkor megfogja érteni sztem, ha pedig nem akarod nyíltan a szemébe mondani a dolgot,akkor próbáld meg körülírni a dolgot,máshogy megközelíteni.hogy te megváltoztál és már nem ugyanaz a lány vagy már, mióta közelebb kerültél hozzá..ilyesmi

Remélem segítettem!

2010. máj. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
49%

Hat en sem hinnem el a pasi helyebe hogy megvaltoztal,ha csak ugy megbaszatod magad a fel varossal.

Veletlenul nem Heninek hivnak?de oszinten!

2010. máj. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!