Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudnám bebizonyítani h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám bebizonyítani h már nem vok ribanc? :S

Figyelt kérdés
az a gond h van egy srác, akit nagyon szeretek, de csak barátok vagyunk mégis már párszor lefeküdtünk...én szeretnék vele összejönni, de sztem ő nem akar velem mivel a baráti társaságából már több sráccal is kavartam, volt olyan is akivel lefeküdtem és sztem most ezért azt gondolja h én bárkivel lefekszek...vhogy szeretném bebizonyítani neki h már megváltoztam és nem kavarok csak ugy mindenkivel és szeretném a tudtára adni h ő nagyon sokat jelent nekem és szeretnék vele járni. lécci segítsetek h mit tegyek.:S
2010. máj. 17. 20:36
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
31%
Azt bizony nem tudod bebizonyítani, mert már a génjeidben van.
2010. máj. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
55%
nem baj az h szereted a f@szt
2010. máj. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
de én már komolyan változtatni szeretnék, mer igy nem lesz normális kapcsolatom mer mindenkinek csak a szexre kellek...igy is már ahol lakok, kb a fél város tudja h milyen vok...:S
2010. máj. 17. 20:39
 4/38 anonim ***** válasza:
54%
Bocsi de ez gááááz. Gondolj bele, Beszélget a haverjaival, szóba jössz és akkor mindenki mondja ja a csajodnak már én is beakasztottam neki, mjen megalázó lenne már... :S
2010. máj. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
49%
Hát előbb kellett volna erre gondolni.. nem kellett volna "elribancosodni"..
2010. máj. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
49%

Kutyából nem lesz szalonna. Csak kapcarongyként fognak rád nézni, amibe néha a pasik beletörölhetik a f.....kat


Talán a következő életedben.

2010. máj. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
hát ez eddig elég biztató:/
2010. máj. 17. 20:43
 8/38 anonim ***** válasza:
74%
azért nem kovetkezo életetbe mert ha pl elkoltozol othonrol akor más városba nem ismernek és ha ott nem dug meg mindenki akkor lehet komoly kapcsolatod 21/f
2010. máj. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
49%
Miért, mire vártál? Ejnye-bejnye Barbika...?
2010. máj. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, h szeretnél változni és lehet h meg is tudsz, de a rólad kialakult vélemények nem fognak változni.
2010. máj. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!